Македонски избор за Евровизија 2011

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 март 2007
Мислења
735
Поени од реакции
316
Тонот на МТВ катастрофа! Треба да ги слушаме како пеат, а не само музиката!! Алооо!!!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
БОБИ ОД КАДЕ ГО ИЗВАДИ ГЛАСОТ??:nesvest: Свака му част, уште да се најде некој што ќе го земе под закрила, луѓе детево има ГЛАС И ПОЛ!
 
Член од
26 јули 2009
Мислења
424
Поени од реакции
179
засега омилен ми е моментот кога едната камера ја снима другата како поминува точно пред неа за МТВ да ни даде до знаење дека имаат и камера што се движи, значи една статична една мобилна и една летечка и после некој ке каже не може да се изведи фестивал со 3 камери
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
После Ѓоко рибата повеќе ништо неможе да ме изненади...
Пишав на ФБ, ќе пишам и тука. Ѓоко ќе искочи најголем победник вечерва. Можам да го замислам со пуканки дома и со даљинско коментира и им се смее на овие: Они мене Ај фил лајк а фиш.
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.112
Поени од реакции
3.967
До сеа само Боби позитивно ме изненади, али незнам како во живо звучел оти тонов на МТВ е катастрофа...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Тонов е срамота, не доликува вакво нешто за државна телевизија. За сликава знаеме одамна дека цути поготово на ЛЦД.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Тонов каша.
Кокошкана резил, Боби царче, таа третата се изглупира, 4тата греота на нос си пее и си отиде, овие двајцава не знам што да кажам.
Срамота жива.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Остави политика и појачај тон... мене ми беа интересни. Конечно еден текст без скршено срце... :))
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.139
Поени од реакции
5.892
Овие од (С)МРТ немаат 2 грама памет. Каде бе национална телевизија да пренесува евровизија со таков тон бе? Ти ебам телевизијата глупа... :tapp:
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.112
Поени од реакции
3.967
Игор Игоооор неможеш да ме видиш, овде сум

ЛООООООООЛ
 

Џек

Мастер!?
Член од
8 март 2009
Мислења
84
Поени од реакции
2
Добро, мајке му стара, ќе направат ли некогаш асален систем на гласање? Што е ова сега?! почнало гласањето, а има уште 15тина да испеат?!?!?! :O

И со жирито гласањето е многу нејасно...jesus
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.112
Поени од реакции
3.967
Добро, мајке му стара, ќе направат ли некогаш асален систем на гласање? Што е ова сега?! почнало гласањето, а има уште 15тина да испеат?!?!?! :O

И со жирито гласањето е многу нејасно...jesus
Тој систем на гласање постои во финалната евровизија уште од лани, не е ништо ново или чудно...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom