Македонија А Супер-лига

Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.825
Поени од реакции
1.293
Кулирајте и уживајте батки уше еден месец. Ќе има јако пуцање на 2011ката, ќе ги убедам старите играчи да се вратат па ќе видите што е игра.

--- надополнето ---

Официјално ќе ја пуштат Фифа 2011 на 1-2 Октомври по се изгледа.
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
192
Поени од реакции
13
Еј дечки ако ќе почне овај Купов ??? Рековте 1 Септември така ??? Јас се пријавив да знаете !!! Кога ќе почне известете ме !!!!
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
5.346
Поени од реакции
6.417
абе ајде да почни лигата..се пријавувам..шо се чека??


и ме интересира кој игра на дзојстик а кој на тастатура?ако можи да ми кажите .
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.825
Поени од реакции
1.293
Шо се пријавуваш бе чекај, уште фифа 2011 не е излезена он се пријавува. Чекајте да излезе 11етката и ќе биде отворена нова тема и се ќе биде објаснето.....Ццц на секој поединечно да се објаснува аман веќе. И кој игра со рачка игра, кој игра со таста игра шо е битно.
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
utre izleguva demoto od 2011 pa moze da potrenirame
mislam deka neme da moze da se igra online demoto
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Ajde decki trenirajte 2011 :D, uste sega da vi kazam deka mnogu sum jak i najavuvam silna borba za prvite 4 mesta. Posebno ova se odnesuva na vecnite rivali Tise , Noco , Teo, Dovi , Zokiarsenal, Kliment i Olitea.
 
М

Мартин`

Гостин
Ajde decki trenirajte 2011 :D, uste sega da vi kazam deka mnogu sum jak i najavuvam silna borba za prvite 4 mesta. Posebno ova se odnesuva na vecnite rivali Tise , Noco , Teo, Dovi , Zokiarsenal, Kliment i Olitea.
Годинава ќе почнам многу поактивно да ја играм играва па ќе ви кажам што и како се игра, и не го организирајте веднаш турнирот откако ќе испадне играта барем да имаме 10-тина дена да ја истренираме.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.844
Поени од реакции
38.225
Ќе биде јако.. Сеа очекувам малце посилен Манчестер од на 10ката, така да и јас планирам да изненадам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom