Мажи > жени

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
:pos2: Се гребеше нешто да добиеш од маживе нафрлени на темава или така ми се чини? :tapp::tapp::pos:

Is PAris Hilton your IDOL???:kesa::pos:

Ти стварно ја разбра ада што сака да каже со превисоката интелегенција:pos:
Џени ај прескокај ја темава доволно штета ни нанесе:pos:ги разбуди интелегентните умови на форумов.
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Што и да дила... Не и треба пимп:)
Ако дила.. кхм.. услуги... тогаш и треба пимп.. иначе другите дилерки ќе ги викнат своите пимпови и ќе и ја скршат кичмата на оваа без пимп :pos:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Ако дила.. кхм.. услуги... тогаш и треба пимп.. иначе другите дилерки ќе ги викнат своите пимпови и ќе и ја скршат кичмата на оваа без пимп :pos:

Абе не го вади сеа.. Ако така тргнеме, можда дила човечки органи, ама јеби га - знаеме кои поими ги измеша принцот:)
 
P

Princ

Гостин
На сите кучки им треба пимп, што ти е :pos:
Башка јас реков пимп под претпоставка дека го згрешила патот во нејзиниот живот... ако нема пимп денес, ќе има утре... :pos:

Еве сега со тебе малку да се закачам.
Ти си нагла госпоѓица, нели?
Прашањето е: Кај ти е ГОСПОДИНОТ? Не би била госпоѓица да не постоеја господата. Врти-сучи, пак газето ви е во сопственост на маж. Без разлика дали си дилерка или нагла госпоѓица :pos:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Позз до принцот со песната:

/Mike Jones, Lil Keke & Paul Wall - Im A Pimp
 
Член од
29 јули 2006
Мислења
61
Поени од реакции
0
a ti da ne si padnal koa si bil bebe?...ili majcinata ljubov ti bila skratena zaso tatko ti bil (kako so vikas) pimp? (mislam na PRINC) kako i da e svetot odi napret a vie zaostanatie sopkajte se od isti kamenja...
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
a ti da ne si padnal koa si bil bebe?...ili majcinata ljubov ti bila skratena zaso tatko ti bil (kako so vikas) pimp? (mislam na PRINC) kako i da e svetot odi napret a vie zaostanatie sopkajte se so isti kamenja...
Додека ние продолжуваме со сеирот вие продолжувате со навреди... то е уште една + разлика во доблесноста помеѓу мажите и жените во која повторно мажите се попаметни :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Јао дилерки,кучки и се остало се жениве еј.
:banned:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ај лајк дис гај...
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
На сите кучки им треба пимп, што ти е :pos:
Башка јас реков пимп под претпоставка дека го згрешила патот во нејзиниот живот... ако нема пимп денес, ќе има утре... :pos:


Еве сега со тебе малку да се закачам.
Ти си нагла госпоѓица, нели?
Прашањето е: Кај ти е ГОСПОДИНОТ? Не би била госпоѓица да не постоеја господата. Врти-сучи, пак газето ви е во сопственост на маж. Без разлика дали си дилерка или нагла госпоѓица :pos:


Ајде, признај дека мислеше дека дилерка е синоним за ороспија, признај:))
Јас сум таква според Зевсус, драги. Ни ми е јасно чија Нагла Госпоѓица сум, ни ми е јасно што значи тоа:) Моето врти-сучи-нагло-госпоѓично-газе-кое-е-во-сопственост-на-маж го поседува твојот искомплексиран (ПРИНЦ БЕ!:)))))) задник, во секој поглед:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom