Локации за сток фотографија?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Тогаш, ако има машини ни требаат модели во работнички униформи :)
 
Член од
10 јуни 2006
Мислења
118
Поени од реакции
7
Работнициве имаат униформи ама си ги носат дома, не ги оставаат тука, а поима неам од каде може да дојдеме до униформи. :toe:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Па испрати му на Мистичен некои фотки од тебе, па ќе ти пресуди.:smir:
епа иам нешто на hi5, http://borceprofil.hi5.com (проценете)
иначе заебано е шо не сум во ск моментално, ако фоткате таму... иначе ако дојдете охрид, битола, ако имате потреба, ќеф ми е:)))
п.с. не мора форграунд модел, може и како статист во позадина...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Јас можам да преговарам со мајка ми ако сакате на стоматологија да сликате, доле кај куклите, каде што држат вежби, ама тоа октомври некаде, здравје.
Сега е празно:)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Aбе празно и ни треба :)

Oпрема, инструменти, тоа се бара :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Aбе празно и ни треба :)

Oпрема, инструменти, тоа се бара :)
Мислев на празно дека нема доле на клиника, никој претпоставен за да ги отвори салите:)
 
Член од
8 август 2012
Мислења
5
Поени од реакции
1
Moze u Kumanovo da dojdete , da se dogovorimo edn dn , imam domashno studio , oprema d90 , 35 mm , 70 - 200 mm , 10 mm , sb 800 , sb 900 , dynaphos prenosno studisko svetlo , modifaeri za svetlo i kenko light meeter , za druzenje i rabotu sam raspolozen uvek , e sg ke ni treba i modeli , moze da se raboti studiska fotografija a moze da se ide i na lokacie , koj e zainteresiran neka pishe a ako ima nekoj 105 makro objektiv ja bi bija prezadovoljan ako moze toj da se donese , bsh bi sakaja da ga istestiram , ( Druga rabota e shto imam potrebu za sorabotku sz kvalitetnoga dizajnera , dokolko ima nekoj na forum neka pishe )
 
Член од
2 мај 2006
Мислења
132
Поени од реакции
83
Moze u Kumanovo da dojdete , da se dogovorimo edn dn , imam domashno studio , oprema d90 , 35 mm , 70 - 200 mm , 10 mm , sb 800 , sb 900 , dynaphos prenosno studisko svetlo , modifaeri za svetlo i kenko light meeter , za druzenje i rabotu sam raspolozen uvek , e sg ke ni treba i modeli , moze da se raboti studiska fotografija a moze da se ide i na lokacie , koj e zainteresiran neka pishe a ako ima nekoj 105 makro objektiv ja bi bija prezadovoljan ako moze toj da se donese , bsh bi sakaja da ga istestiram , ( Druga rabota e shto imam potrebu za sorabotku sz kvalitetnoga dizajnera , dokolko ima nekoj na forum neka pishe )
Ја може ли да послужу како дизајнер...:) Исто од Куманово...
Поздрав...
 
Член од
2 мај 2006
Мислења
132
Поени од реакции
83
Ја може ли да послужу како дизајнер...:) Исто од Куманово...
Поздрав...


Teach...Ја сам графички дизајнер,па можу да ти помогну нешто около дизајн на слике...и сл.зависи што сакаш...Ако ти треба нешто,
помоќ или си заеинтересиран за соработку,пиши слободно...Поздрав
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Абе, ништо ново на темава а? Се собравте ли барем еднаш? Да организираме пак нешто слично? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom