Лига на Шампиони 2009-2010

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Е има нешто и во тоа дека имаат среќа они:).....ама Бордо и ЦСКА не се некои кои можеш да ги потцениш. Сепак штом стасале до 8 најдобри имаат квалитет:toe:
Еве ти како навивач на Барселона не ги посакуваш ЦСКА и Бордо?
Зборот ми е од овие 8 овие се најслабите+не располагаат баш и многу со искуство така да утре секој ќе ги посакува.
Иначе сега како иде секој со секого може да се падне или?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Еве ти како навивач на Барселона не ги посакуваш ЦСКА и Бордо?
Зборот ми е од овие 8 овие се најслабите+не располагаат баш и многу со искуство така да утре секој ќе ги посакува.
Иначе сега како иде секој со секого може да се падне или?
Да, 1/4 финале е. :)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
И одма ќе се знае кој со кого игра во 1/2 финале.
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
za Barca gi sakam ManUtd i Inter koj bilo od ovie dve ekipi.. nejkam Arsenal sega sakam za vo finale :)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Vaka bi sakal ja....
Manchester United - Internazionale
Barcelona - Baern Munchen
Bordeaux - Arsenal
CSKA Moskow - Lyon
 

Др.Офболи

Багабонти
Член од
13 јуни 2009
Мислења
145
Поени од реакции
3
Утре ждрепката од колку саато е и на која тв ќе ја дават?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Гледам некои фанови на Барса прават планови за во финале....а заборавивте дека има 4 супер тешки натпревари за да се дојде до тоа!

Сите се надеваме...но оваа е Лига на Шампионите и ниту еден противник не е слаб.

Прво да стигнеме до полуфиналето па после ќе збориме за финалето...

Утре:
Лион-Барселона :)
 
Н

'Никола'

Гостин
gresis ne ste vo pozicija za da se odmazdite ne so ovoj baern ne so ovaa golema Barca
Абе не можеш така да кажеш. Ништо не се знае во фудбалот. И зошто викаш не со овој Баерн, што му фали на Баерн сезонава? Оваа е една од најдобрите сезони во последно време, имаме конкурентен тим. Не порекнувам дека Барса е многу силна, но дека е непобедлива, си се заебал.:smir:
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
Абе не можеш така да кажеш. Ништо не се знае во фудбалот. И зошто викаш не со овој Баерн, што му фали на Баерн сезонава? Оваа е една од најдобрите сезони во последно време, имаме конкурентен тим. Не порекнувам дека Барса е многу силна, но дека е непобедлива, си се заебал.:smir:
Ne vikam deka sme nepobedlivi tuku nemate dovolno dobra igra... mozebi do slednata sezona baern ke ima podobra ekipa togas mozebi ke bidete spremni za odmazda... kako fan na Barca sakam da ja vidam kako pobeduva vo finaleto vo Madrid toa e mislam son na sekoj fan na Barca, no se razbira uste ne go znaeme protivnikot pa zatoa sega si prajme prazni muabeti za finale :helou:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Се мислам дека утре ке се паднат доста јаки двојки..и дека полуфиналето ке биде доста слабо...Се надевам на Интер нема да му се падне Барса..а Баерн - Ман да се паднат ке биде многу јако:vozbud:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Мој тип

Lyon-Arsenal
Baern M-Man Utd
Inter-CSKA
Barca-Bordeaux
 

Kajgana Shop

На врв Bottom