Леј не ме ду*и да ти и'ам

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Не знам како се вика, од него само поново е она видеоно со тој еден дечко што збори нешто за брзи брзини од нешто побрзоа за Штип нешто, што ти знам. Ептен нови клипови се тие.
Не им издавај такви интерни информации,нека најдат и они нови клипови. А башка тоа што се нови клиповите, уште се во процедура на upload-ирање.

Не е тој, оригиналот е понов!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Деца, да не се разбудивте од зимски сон?
Или темава е за оживување интересни клипчиња кои биле актуелни пред повеќе од 2 години? :pos:
 
Член од
20 декември 2010
Мислења
114
Поени од реакции
85
Не сме иронични @ElNinho, кога ќе видиш дете што не е копи/пасте појава и не повторува по сите како да е програмиран, треба да препознаеш карактер. На малиот му е преку Тасе што го свлечкале од сабајле да јаде гратис евтина храна и си кажува како што мисли, многу искрено, за разлика од повеќето луѓе кои се обидуваат да бидат политички коректни пред камера или на форум.

Еве уште еден талент од Хрватска:

 
W

wicked_1

Гостин
Јако трендинг идете а? Само она што е најпоследно и најмодерно, ја не сум у тек со новите јаки заебанции јбга.

Не им издавај такви интерни информации,нека најдат и они нови клипови. А башка тоа што се нови клиповите, уште се во процедура на upload-ирање.


Не е тој, оригиналот е понов!
Сеа целата енергија ќе си ја фокусирам да наоѓам некој дебил на јутуб. Одмах.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Не се направил фраер со тоа што го кажал, туку си го покажал речникот, културата и паметот................. имало вкус на исушен цемент..................... оф бре, што се нема да чуе човек:facepalm:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.503
Поени од реакции
79.656
Он бил приморан да биде таму. Да, сендвичот не му се свиѓа.
Некој ќе рече дека требало детево од куртоазија и лажна пристојност да зборува политички коректни баналности, но некој смета дека е добро за него, а и за сите, тоа што си е искрен.
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
што не даде коце од тоа он што јаде. сигурно не јаде ефтин растителен кашкавал. и така на фактура е пишан најскапиот кашкавал, а даваат ефтин растителен кашкавал. и после ќе јаде коце пармезан и моцарела, а на народот му фрла растителен кашкавал.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.307
Поени од реакции
10.320
Сериозни се луѓево што мислат дека ги барам античките клипови. :pos:

Искрено да ти кажам претеруваш у последно време,далеку од смешна ти е иронијата и сарказмот,а и не си нешто повеќе од било кој тука.Чисто пријателски ова ти го кажувам,не дека те здоболе што мисли некој форумски лик за тебе,исто како што детево го здоболе ташакот за ценењето на растителниот кашкавал.Таква буља у уста не се става,кој пробал знае.Си има и добри кашкавалчиња и за поевтини пари не мора сите Ајдамер да јадеме.И тие што се буните не лапајте аргети и карнекс,земете од тоа паштета што ни на пес ни му би ја дал од десетче,па после дој у лице и кажи ми дека исти ташлаци се и аргета и таа.Бре љубоморен народ, на тема за хумор јаде трици дека не го ценел растителниот кашкавал.На крај краева што ве засега вас типчево што станал хит зошто некој на сила го однел негде и си кажал што му лежи на душа.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Абе буља, коментираме за видеово што е од лани и дека не е од оваа година т.е. веќе е гледано одамна и повеќето го знаат. Сфашта. Барем си добив гага психоанализа.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.307
Поени од реакции
10.320
Абе буља, коментираме за видеово што е од лани и дека не е од оваа година т.е. веќе е гледано одамна и повеќето го знаат. Сфашта. Барем си добив гага психоанализа.

Коментираш.Повторно не се врти се околу тебе,првите 2 реченици се за тебе помири се со фактот дека поголемото количество на пажња што го добиваш во задње време ти годи.Потсмири се,мирисни си го газот и сфати дека и твојот мириса на говна ко и на другите.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Коментираш.Повторно не се врти се околу тебе,првите 2 реченици се за тебе помири се со фактот дека поголемото количество на пажња што го добиваш во задње време ти годи.Потсмири се,мирисни си го газот и сфати дека и твојот мириса на говна ко и на другите.
Како не се врти околу мене кога мене ме цитираше? Побогу човеку, не ни пишувам периодов како што пишував порано па пажња и глупости тука ми збориш. Ако имаш нешто против мене, пиши ми на ПП, не мораш да труеш на теми.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom