Летото низ фотографии

H

HoT IcE

Гостин
Пепси кај е сликано ова? Интересна плажа, имај убав провод!
 
П

Пепси_

Гостин
Пепси кај е сликано ова? Интересна плажа, имај убав провод!
првата слика е Blue cave тоа е на пат кон плажата со бродот кога се иде,а втората е плажата со бродот navagio .....иначе грција - закинтос.
--- надополнето: 23 јули 2013 во 14:37 ---
IMAG0098.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom