Леле, колку се засрамив кога...

Член од
9 јуни 2006
Мислења
66
Поени од реакции
0
Вчера на плоштад некаде околу 1часот по полноќ се сопнав и паднав од еден столб и сите се смееа --- ај да бев пијан и така и така ама бев трезен и се сопнав - тоа го може само гилиптер...:nesum:
 
С

Сатори

Гостин
Треба да биде нешто со еден дечко и со мене, арно ама мене не ми е баш кеифот.И он ме убедува, ме убедува и јас нешо си се занесувам и му викам ај друг пат ќе правиме муабет.И само си се качувам нагоре по скалите и следната работа на која се сеќавам е на него како се гази од смеа зш. на штикли му се занесував на типот и се отепав на скалите пред него!:tapp:
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Паа имало многу случки, али сега се сеќавам само на две:
седевме другарки на клупа..а јас онака дотерана со кратка сукњичка и сфе супер и помина дечкото што ми се сфиѓаше тогаш и јас станав од клупата и кога гледам цело време сум седела на мастика..аууу сите ми се смееја, мастиката и не беше баш мала..цела бев улепена..аууууу страшно :pos: :pos: :pos:

-После тоа..еднаш исто носев сукња(абе бакзус сумк со сукњи ахха) и сите деца од маало и некои од оделение беа таму..поминуваше едномало девојче и онака ми беше слатко(ептен мало 2 годиники) и јас да си поиграм со него и после ми дојде некако отпозади и ми ја дигна сукњата пред сите...лелееее како се усрамив.ццц..

Ако ми текна уште нешто ќе допишам :))))
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Мене ми се има случено една многу незгодна ствар. Ми ги соблекоа хавајките сред чаршија. Сите пукнаа од смеење. :ija:
 
Член од
5 јули 2006
Мислења
15
Поени од реакции
0
bese 1h navecer vo kampot as i imase sijalica koja ne sveti i ko sum ja zel
so glava za malo zemjotres ce imase vo makedonija so epicentar vo struga za drugarite so bea so mene da ne vi kazvam .....................
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
DJIZI напиша:
bese 1h navecer vo kampot as i imase sijalica koja ne sveti i ko sum ja zel
so glava za malo zemjotres ce imase vo makedonija so epicentar vo struga za drugarite so bea so mene da ne vi kazvam .....................

да не бев јас еден од другарите а? :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: како се плесна поооооо, ама најстрашно шо беше не кажа:vozbud: :vozbud: абе луѓе се плесна ама тоа уличната светилка беше разлабавена и се нишаше, па така да од ударот зема замаф сијалицата и му се врати и уште едно 2-3 пати по глава го зеде :pos2: :pos2: :pos2:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Ортаче, форумов не е место за другарски навраќања и зборувања за минатото ... исто не мораш и толку смајли да ставаш ... океј?
 
Член од
27 јуни 2006
Мислења
40
Поени од реакции
1
So edna drugarka na cas si sedevme i si se dopisuvavme za sve i svasta na livce , i dojde profesorot go zema livceto i pocna da go cita na glas a tamu pola klas go iznaogovarav , drug pat mi bilo koga vlegov ednas vo pogresna kola, bev negde 8mo i pominav od MC Donalds da kupam neso a moite me cekaa vo kola si kupiv ja i koga da imalo na 10 metri od nasata parkirano ista kola i si pomisliv nasata e si vlegov vnatre i uste onakov da go vratam kusurot na majka mi i koga da vidam nekoi luge prv pat u zivot sto gi gledam, prvin se zbuniv i posle mi tekna deka vo pogresna kola sum vlegol , lele rezili ke umrev
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Највише се изрезилив кога требаше да идеме на екскурзија у Будва и сите влагаат у автобус, шоферот го пали автобусот, сите им мафтаат на мама/ тато и класната вика: "Ги земавте сите пасошите? И јас :nesvest: И трчам надвор му викам на татко ми пали колата иди по пасошот. И цела генерација го чекаше татко ми да дојде со пасошот мој за да тргнеме :pos::pos::pos:
Сеа се смеам ама тогаш жалев што воопшто сум се родила. Класната накурчена, сите класови се газат од смеење а родителите на децата ми се дереа уште бе. Ја сирота у која фрка бев они ми се дереа... :icon_redf
После тоа станав славна у школо :pos::pos:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
use vo osnovno se desi: otidov vo vece, i ko vlegov vo ucilnica si ednav. i posle 10 sek svativ deka ne e mojot klas to. i taka
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Ufff...kolku pati sum se usramila...Ali najgolemo blamiranje...Hmm...Vozev so edna drugarka roleri i kaj Beverli na tie skalite za nagore se siminjavme i ja cela takva gorda demek ej dobro gi simnav site i na poslednata pljaaaasss.Fino lepo se opruziv...I gleam onaka lugje okolu mene nasobrani i site "Devojce dobro ti e,da ne se udri negde"...Poise sram nikad u zivot ne mi bilo...toa mi bese 1vo vozenje od koa si gi kupiv rolerite ali i posledno...I vise ne ni pomisluvam da se kacam na roleri!!!
 
Член од
24 јуни 2006
Мислења
37
Поени од реакции
1
*Bev na odmor, i majka mi me zima od aerodrom i me nosi doma. Vlagam i gledam edna odvratna jakna na zakacalki. I glasno vikam:mamo sto e so jaknava, poselska ne si mozela da kupis! gledam majka mi mi napravi faca, koga se vrtam,sme imale cistacka doma. UMREV OD SRAM

*se vrakam od skolo i ja gledam majka mi mi iznervirana. i vikam: "mamo sto ti e", i ona mi vika: "ti go procitav cel dnevnik". A vnatre bea site mozni raboti sto mi se slucile,vklucuvakji gi i site raboti sto sum gi pravela so deckoto opisani vo DETALI. Imase i raboti vo stil : "ja izlazav majka mi deka ke odam na rodenden, a ustvari bev.....", "i kazav na majka mi deka karta e 1000 a ustvari bese 500". "vecerva piev votka, pa uste edna,pa uste edna, a majka mi ja lazam deka pijam koka kola"
 

Crazy

PaRtY aNiMaL
Член од
16 февруари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
4
lovely напиша:
*Bev na odmor, i majka mi me zima od aerodrom i me nosi doma. Vlagam i gledam edna odvratna jakna na zakacalki. I glasno vikam:mamo sto e so jaknava, poselska ne si mozela da kupis! gledam majka mi mi napravi faca, koga se vrtam,sme imale cistacka doma. UMREV OD SRAM

*se vrakam od skolo i ja gledam majka mi mi iznervirana. i vikam: "mamo sto ti e", i ona mi vika: "ti go procitav cel dnevnik". A vnatre bea site mozni raboti sto mi se slucile,vklucuvakji gi i site raboti sto sum gi pravela so deckoto opisani vo DETALI. Imase i raboti vo stil : "ja izlazav majka mi deka ke odam na rodenden, a ustvari bev.....", "i kazav na majka mi deka karta e 1000 a ustvari bese 500". "vecerva piev votka, pa uste edna,pa uste edna, a majka mi ja lazam deka pijam koka kola"
:eek:ftopic: Затоа не водам дневник, башка ме мрзи и да пишувам :)
 
Член од
28 април 2006
Мислења
154
Поени од реакции
4
se muvav so edna cura i ona na site posle razglasi kako sum ja lizel i na kraj toa stigna do nekogo sto ne treba i koga slusnav se zaprepastiv da ne kazam me fati sram
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
:eek:ftopic:
lovely напиша:
*se vrakam od skolo i ja gledam majka mi mi iznervirana. i vikam: "mamo sto ti e", i ona mi vika: "ti go procitav cel dnevnik".

Nefer od nejzina strana. Sto i da pisuvalo vnatre, toa se privatni raboti, nesmeela da go cita pod nikakvi uslovi. (osven ako nemala dozvola od tebe... :) )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom