Кухнја / Kukhnya / Кујна

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Добра е и она бе, не е на ниво на другиве али слатка е :D Него се кладам дека Макс кога-тогаш ќе ја преврти и газдарицава :D
А бе види добра оцена ти е 3че, а овие другиве се 5+. :D

П.С. Не верувам дека ќе ја легне Кристиночка. :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Што може машки да коментираат во серија. :D

Изгледав пред некое време едвај 3 епизоди, ок ми се виде.
Може ќе ви се придружам да догледам она што се влечкам, чисто да сменам муабет во темава. :D
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Што може машки да коментираат во серија. :D

Изгледав пред некое време едвај 3 епизоди, ок ми се виде.
Може ќе ви се придружам да догледам она што се влечкам, чисто да сменам муабет во темава. :D
Па види, хуморов е добар нема што да го коментираме. Бар за глумициве да си искоментираме. :D

Бујрум, денес е 30та, имаш уште 27 епизоди да не стигнеш. :D
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
За жените се согласивме сите :), ама вот, гледами не е многу неразбирливо и јазикот ко за почетници.Филмот (Кухниа в Париже) претходно го гледав со бугарски превод, одвај го најдов и на крај без него догледав.
Како и да е, очен харашо женшчина, все добро:)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Па не би рекол дека е баш за почетници јазикот. Посебно не кога се караат или зборат побрзо па ништо не им разбираш.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Ја следи некој серијава уште? Ја стигнав до финалето на трета сезона и сега треба филмот да го гледам. Очен харашо засега. Посебно последните 4-5 епизоди од трета беа добри. :love:
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Ја следи некој серијава уште? Ја стигнав до финалето на трета сезона и сега треба филмот да го гледам. Очен харашо засега. Посебно последните 4-5 епизоди од трета беа добри. :love:
Јас ги следам на сопревод.цом ама таму недостасува една епизода на почетокот на третата сезона. Ја нема третата епизода ако не се лажам. Очен плоха.

Иначе супер ми е серијата, а и Русинките се баш класа. A најмногу се разочарав за Макс и Викторија :(, баш сакав да останат заедно.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Јас ги следам на сопревод.цом ама таму недостасува една епизода на почетокот на третата сезона. Ја нема третата епизода ако не се лажам. Очен плоха.

Иначе супер ми е серијата, а и Русинките се баш класа. A најмногу се разочарав за Макс и Викторија :(, баш сакав да останат заедно.
Нема да ти давам спојлери, ќе видиш што ќе се случи. Кога ќе ја завршиш третата сезона, изгледај го и филмот Kukhnya v Parizhe - таму ќе се расплеткаат некои работи од трета.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
Ја гледам уште на телевизија јас, малце почнаа да ме нервираат овие Макс-Вика шпански срања :) Катја си ја сакам! :D
Абе сега првпат отворив на имдб да видам, 6 сезони имало ова.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Ја гледам уште на телевизија јас, малце почнаа да ме нервираат овие Макс-Вика шпански срања :) Катја си ја сакам! :D
Абе сега првпат отворив на имдб да видам, 6 сезони имало ова.
Да не ти рушам филм со спојлери, али ќе приврши сагата со Макс и Вика. :D Гледај го филмот по трета сезона. Претпоставувам на 24ка ќе ја завршат третава во среда.

Четвртава пак ќе се дешаваат заврзлами и заебанции. :D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
Очекувам да се врати интересното сега од кога ја укака Макс :D Од кога се испоземаа паровиве малце спласна серијава :)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
До која епизода стигна? Кога Макс укака на венчавката на Саша?
Јас ја завршив серијава. Четвртава сезона доста слаба беше. Петтата после се поправа, се појавуваат нови ликови, се префрлаат веќе во Елеон. Шесттата комотно може и да ја избришат, потполно непотребна е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom