[Купувам - Продавам] Спортска, фитнес и бодибилдинг опрема

Член од
27 август 2018
Мислења
10
Поени од реакции
2
За 5 минути се прај. Елек нема да најдиш кај нас,


Незнам дали можи да збрка работа овај

или


Сега видов дека само елек бараш, ај можи ќе ти се најди и белтов, хах

Добар ти е белт-ов скапички се и тие, овие од camouflage прескапи се башка идат без плочи, најдов у poleo sport weighted vest


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
912
Поени од реакции
1.132
Добар ти е белт-ов скапички се и тие, овие од camouflage прескапи се башка идат без плочи, најдов у poleo sport weighted vest


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Супер, пред некој месец барав јас, нигде не најдов
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
1.277
Поени од реакции
1.281
На мој близок другар се, па да споделам со вас. Има поголема количина, нови се, не се користени :) Некој ако сака нека се јави на бројот или нека ми пише ПП :D
1590360535563.png
 
Член од
4 октомври 2019
Мислења
164
Поени од реакции
138
Dobar den, bi sakal da si kupam golf palka original... Kaj bi mozel da najdam primer runners i slicni sportcki prodavnici nemaat, online barav tesko da se najde... Ako ima nekoj ideja ve molam
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.112
Поени од реакции
13.610
дали можи некаде да се најдат половни тегови еднорачни?
 
Член од
22 септември 2018
Мислења
85
Поени од реакции
32
Некој да не продава плочки за олимписка шипка со отвор Ф50, од 2.5, 5 и 10кг? Или да не знае некој каде може да се купат?
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
912
Поени од реакции
1.132
Некој да не продава плочки за олимписка шипка со отвор Ф50, од 2.5, 5 и 10кг? Или да не знае некој каде може да се купат?
Сега со отворањето на теретаниве ќе се продава на големо, следи пазар3 и слични периодов
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.286
Поени од реакции
9.257
Некој да не продава плочки за олимписка шипка со отвор Ф50, од 2.5, 5 и 10кг? Или да не знае некој каде може да се купат?
Во runners такви плочки имаше. Има шанса да имаат уште.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Ја земав од Runners колку да се изгура периодов, а да не се падне у форма :)
Прегледај го приврзокот 242445Прегледај го приврзокот 242444

Teговите ~ 3000 ден
Јажето ~ 500 ден
Ластикот ~ 1000че
Вратилото ~ 1000че

(Еден куп вежби имате тука: https://darebee.com/)

+ Online часови имаат сега теретаниве, конкретно јас ги следам часовите на Fitness Challenge.
Да не зборам ја youtube колку материјал има за гледање т.е. вежбање во домашни услови.
Можит линк за теговите?
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Не ми е јасно едно, пишува, сетот содржи две шипки од 0.5 кг и сетот содржи и наведени тежините кои збирно тежат 14.5 кг, наместо 4х2.5 се 2x2.5 и т.н, пошто нема логика да ги рекламираат како 30ки а да се наброени само пола од тежините.
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2007
Мислења
107
Поени од реакции
176
Кога ќе ги наместиш сите ... имаш 15Кг на една рака и 15Кг на друга ... вкупно 30Кг, може е утка со описот
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.005
Поени од реакции
7.604
Power rack ili half rack ili wall mounted half rack u skopjevo? Bonus ako ima cable pulleys na nego.
Gleam ima edna na runners stranata ama se javiv nemaat na lager, i ne znaat dali ke dobijat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom