[Купувам - Продавам] Спортска, фитнес и бодибилдинг опрема

Член од
25 септември 2016
Мислења
764
Поени од реакции
895
Power rack ili half rack ili wall mounted half rack u skopjevo? Bonus ako ima cable pulleys na nego.
Gleam ima edna na runners stranata ama se javiv nemaat na lager, i ne znaat dali ke dobijat.
Барај ги Бандата од Битола, евтини цени прават страшни справи...
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
764
Поени од реакции
895
Kaj da gi baram ovie :D Imaat neso fb a u?
Да знааев со радост ќе споделев, бидејќи доста газди на теретани правеа справи пред еден период кај нив карикирам справата е 700 евра на старо, тие ја правеја истата за 350 евра, битолчани сигурно знаат повеќе..
 
Член од
29 јули 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Power rack ili half rack ili wall mounted half rack u skopjevo? Bonus ako ima cable pulleys na nego.
Gleam ima edna na runners stranata ama se javiv nemaat na lager, i ne znaat dali ke dobijat.
Провери кај пулсe шоп, гледав кај нив на сајт
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.005
Поени од реакции
7.605
Провери кај пулсe шоп, гледав кај нив на сајт
Според нивнава страна само смит машини глеам. Им пишав на фб па ке видиме шо ќе вратат. Али смит машиниве 130.000 хахаххаха нека си уживаат.

Дај бе сериозно ако има некој power rack / half rack одма му го зиам :D Не бидете циции.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
629
Поени од реакции
126
Барам да купам бучици со вкупно 30-40 кг променлива тежина. Може и половни.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
629
Поени од реакции
126
Ме интересира дали има некој купено тегови од Србија? Или од Декатлон од Бугарија. Гледам дупло се поефтини отколку кај нас.
 
Последно уредено:
Член од
7 август 2010
Мислења
137
Поени од реакции
41
Здраво дечки,
Доколку некој е заинтерсиран за ова нека ме контактира. Цена е 2700.
Купено е пред скоро 3 години. Како сколопено така и расклопено и некористено 3 години.

bench-org.jpg

 

Attachments

Член од
15 септември 2020
Мислења
34
Поени од реакции
14
Барам да купам бучици со околу 40кг вкупна тежина и друга ситна опрема за фитнес. Понудете ми, може и половна.
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.186
Поени од реакции
836
Да не знае некој Gymnastics Rings кај може да се најдат по Скопјево?
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.351
Поени од реакции
9.504
Od 1 do 1.5e za kilo.

Железни плочки продаваат по таа цена? Мада тегови до Скопје, којзнае и со карго дали има достава :) Башка од Октомври ова огласот.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Железни плочки продаваат по таа цена? Мада тегови до Скопје, којзнае и со карго дали има достава :) Башка од Октомври ова огласот.
Neznam tocno da ti kazam, imaat i strana na fb, redovno postiraat.
Imaa sega kupuvano od tamu staticki velosipedi, 3000 denari, valda gi nosat od zapadna evropa, vekje koristeni.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom