[Купувам - Продавам] Спортска, фитнес и бодибилдинг опрема

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.265
Поени од реакции
9.256
Тоа значи продадени се ? Како што гледам крај на 2019 е ставен огласот. Се јави, праша ?
Друже, пролив досаден си да ти кажам право.

Овој оглас е од 16ти март, на 25ти март негде кога се јавив се беше продадено, ти постираш оглас од 2019та.

 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
911
Поени од реакции
1.133
Друже, пролив досаден си да ти кажам право.

Овој оглас е од 16ти март, на 25ти март негде кога се јавив се беше продадено, ти постираш оглас од 2019та.

Пак не гледам корелација. Се јави? Праша дали е продадено се или само нагаѓаш?
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.265
Поени од реакции
9.256
Ми фалеа уште 4 x 2.5kg. Овие ги најдов во Ранерс во ГТЦ, претходно беа потрошени така да ако ви треба не чекајте многу, случајно влегов да проверам. 160 денари по кило, веројатно најевтини купечки тежини во моментов, едино во бидифит имаат вакви 150 денари кило, али нивниот отвор во средина е 25мм што не ми одговара на моите шипки кои се со 28мм отвор. Овие од Ранерс имаат 30мм отвор.
Гледам по огласиве начекаа период да се курназат со 150 денари по кило за користени плочки.

thumbnail.jpg
 
Член од
22 септември 2018
Мислења
86
Поени од реакции
32
Плочките за олимписките шипки се со отвор во средина од 50мм така?
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.322
Поени од реакции
31.221
Продавам Орбитрек Елит :))
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.497
Поени од реакции
5.664
Фалеше една ваква тема во подфорумов :)
Да почнам прв:
- Да не продава некој трака за трчање или орбитрек?
Продавам Орбитрек Елит :))
o_O Бизнисче или незадоволен купувач ? Предпоставувам второто, фрли кратка рецензија или збор два зошто не си задоволен ако може.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.322
Поени од реакции
31.221
Олабавија мерки и почнав да трчам надвор, да не ми стои џабе дома. Четири пати извежбав и не се споредува со трчање :)
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
621
Поени од реакции
126
Можно ли е бе во 2020 година, во државава да нема од каде да купиш тегови !?
 
Член од
27 август 2018
Мислења
10
Поени од реакции
2
Kade mozam da najdam weighted vest ili tezinski elek za vezbanje?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
911
Поени од реакции
1.133
Може слика?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
За 5 минути се прај. Елек нема да најдиш кај нас,


Незнам дали можи да збрка работа овај

или


Сега видов дека само елек бараш, ај можи ќе ти се најди и белтов, хах

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom