[Купувам - Продавам] Спортска, фитнес и бодибилдинг опрема

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.339
Поени од реакции
31.217
Фалеше една ваква тема во подфорумов :)

Да почнам прв:
- Да не продава некој трака за трчање или орбитрек?
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.452
Поени од реакции
5.852
- Да не продава некој трака за трчање или орбитрек?
Најскапа закачалка за дома, ја имам и единствено е добра за загревање пред тренинг да повртиш 5-10 минути :D

Јас барам ваква, знам порано ја имаше во ранерс 4-5к ама потрошена им е а на друго место немам видено - така да ако некој знае има видено ваква нека пише

 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.339
Поени од реакции
31.217
Ок, ако на некој му служи само како закачалка, нема да одбијам и ако сака да ми ја подари за да се откачи од неа ;)
 

ficdogg

221b
Член од
29 септември 2008
Мислења
1.105
Поени од реакции
695
Ок, ако на некој му служи само како закачалка, нема да одбијам и ако сака да ми ја подари за да се откачи од неа ;)
Ако најдеш лента за трчање подобро ќе ти биде.
А ако сакаш елиптична справа, барај нешто што не е орбитрек. Јас го имам дома, лош дизајн има, редовно ќе ти се крши кај основата.
 
Член од
17 април 2007
Мислења
107
Поени од реакции
176
Ја земав од Runners колку да се изгура периодов, а да не се падне у форма :)
1585836851021.png 1585836835674.png

Teговите ~ 3000 ден
Јажето ~ 500 ден
Ластикот ~ 1000че
Вратилото ~ 1000че

(Еден куп вежби имате тука: https://darebee.com/)

+ Online часови имаат сега теретаниве, конкретно јас ги следам часовите на Fitness Challenge.
Да не зборам ја youtube колку материјал има за гледање т.е. вежбање во домашни услови.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.840
Поени од реакции
2.241
@boban984 која е вкупната килажа на теговите?
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
760
Поени од реакции
889
Најскапа закачалка за дома, ја имам и единствено е добра за загревање пред тренинг да повртиш 5-10 минути :D

Јас барам ваква, знам порано ја имаше во ранерс 4-5к ама потрошена им е а на друго место немам видено - така да ако некој знае има видено ваква нека пише

5300 e сега во ранерс јас имав ист ваков само поволно го купив т.е на старо, само во носач можеш да ги заштрафиш тие „закачалките“ инаку ќе го избушиш-уништиш цел ѕид (барем јас сум имал такво искуство).
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
10
Поени од реакции
27
Барам gymnastic rings кај нас познати како карики, по некоја поразумна цена од таа во полеоспорт (7500ден еј будали!!). Нарачав од интернет за 25 долара, ама не верувам дека ќе стигнат за брзо време ради ситуацијава.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
912
Поени од реакции
1.132
Барам gymnastic rings кај нас познати како карики, по некоја поразумна цена од таа во полеоспорт (7500ден еј будали!!). Нарачав од интернет за 25 долара, ама не верувам дека ќе стигнат за брзо време ради ситуацијава.
Се е скапо кај нив
Автоматски споено мислење:

Ја земав од Runners колку да се изгура периодов, а да не се падне у форма :)
Прегледај го приврзокот 242445Прегледај го приврзокот 242444

Teговите ~ 3000 ден
Јажето ~ 500 ден
Ластикот ~ 1000че
Вратилото ~ 1000че

(Еден куп вежби имате тука: https://darebee.com/)

+ Online часови имаат сега теретаниве, конкретно јас ги следам часовите на Fitness Challenge.
Да не зборам ја youtube колку материјал има за гледање т.е. вежбање во домашни услови.
Колку мислиш дека можи макс да се клај ? Колку е најтешката плочка?

Другар зеде исто од ранерс ама шипката железо
 
Последно уредено:
Член од
25 септември 2016
Мислења
760
Поени од реакции
889
Барам gymnastic rings кај нас познати како карики, по некоја поразумна цена од таа во полеоспорт (7500ден еј будали!!). Нарачав од интернет за 25 долара, ама не верувам дека ќе стигнат за брзо време ради ситуацијава.

Повели да си направиш во домашни услови, пред да пишеш сакав да го објавам видеото, си реков ај да не ја полнам со глупости темава...


Сменете го насловот во Спортски, фитнес и бодибилдинг реквизити/опрема за домашни услови... или Алтернатива / Купувам / Продавам Спортска, фитнес и бодибилдинг опрема...

Корисна тема...
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
10
Поени од реакции
27

Повели да си направиш во домашни услови, пред да пишеш сакав да го објавам видеото, си реков ај да не ја полнам со глупости темава...


Сменете го насловот во Спортски, фитнес и бодибилдинг реквизити/опрема за домашни услови... или Алтернатива / Купувам / Продавам Спортска, фитнес и бодибилдинг опрема...

Корисна тема...
По гледање на видеово заклучив дека не сум доволно посветен на вежбањето, ќе си ги чекам овие од интернет и од меѓу време ќе вежбам друго хахаха
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
620
Поени од реакции
126
Од каде да најдам вакви или слични тегови 2x20 во Скопјево знае ли некој !? TEGOVI-SHIPKI-I-TEZINI.jpeg
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
760
Поени од реакции
889
Од каде да најдам вакви или слични тегови 2x20 во Скопјево знае ли некој !?Прегледај го приврзокот 242586
Оди на реклама 5, теретани почнаа да си ја чистат старата опрема или овие што ќе затвораат. Почнаа и расипана опрема да продаваат еве Тошкава продава расипана трака за трчање 350 евра :cool:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.742
Поени од реакции
630
Опремава (тегови, кетлбел) е ужасно скапа. Нема логика за тегчиња од 10-15кг 3-4000 ден. :/
Јас барам kettlbel, најефитниот од ранерс 16-18кг е околу 2600-2800
 

Kajgana Shop

На врв Bottom