Куманово, кумановци, кумановки

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
nema me dva dna i odma pocna da ti falu :) imashe edn problem ss kompjuter i morase da ga resu.. od sga tuj ke sam si :)
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Eeeeeee pa super inace nikoj nema jos li su po odmori neznam samo ja ti i sg Junker:)
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
hahahah e tuja smo ama ovaj pa gu nema....a ja i bez mouse pa sam na forum.......:)nego ako se iznerviram dok ne kupu vishe ne dovagam aj pozdrav do tg......btw nemozu do ikonu da stignu da si stavu :))
 

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
jutre vecer Karolina dovagja u klub&versus... koj ke ide neka se prijavi tuja i neka unese na ziro smetku:10921901 5denara :D:D:D:D
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
LaDy D напиша:
jutre vecer Karolina dovagja u klub&versus... koj ke ide neka se prijavi tuja i neka unese na ziro smetku:10921901 5denara :D:D:D:D
Све е тој у реду, само куде ке пое? У башчу ли? Унутра ли? :toe:
 

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
valjda izmegju klub i versus.. a mozda i u klub unutra mada cisto sumnjam posto e mn toplo..
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
.....epa dobro....koj ke ide vecer neka prokomentira kako e bilo..mozda i ja ke otidu da vidu shto kako e ... ama shto znam:)
 

Junker

Grobar Zauvek
Член од
16 август 2006
Мислења
85
Поени од реакции
0
Pa ne bese loso, samo nekako Karolina mene ne mi ga pravi kef , a za vas ne znam ... :) Inace, sve na sve dobro bESE, a bese i Bloody sas drugarke glavni su bile EJ
 

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
dobra bese karolina.. ja malko posede imase mnogo guzva, a ja umorna.. :)
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
hahahhahha glavni :lol
pa ete ovj kaza pred mene i ja beshe a tebe ako ne ti ga pravi kef mene pa ich ama ete ovija sakasva da idev pa ajde i ja.....ja fala bogu samo 2 - 3 pesme od njuma znaeshe........Nego slushna samo kd kaza najubavi devojcinja su u kumanovo:D nego sve na sve ok beshe ........nego Junker i ti beshe edn od glavni tamo :lol :lol :lol
 

Junker

Grobar Zauvek
Член од
16 август 2006
Мислења
85
Поени од реакции
0
Bloody.Vikas glavan a :))) toj mi se svijda ... i ja bese mnogo umoran i sto znam utepa ne sas tija nojni balADE. Na primer Vlado Janevski gu pravi mnogo bolje atmosferu ... ali ama toj e, vazno Karolina ga vide kumanovo ... i vide gi ubavo devojke, sto non stop gi zborese ... Jasno si e toj deka u Kumanovo ima najubavi devojcicnja
 

Kajgana Shop

На врв Bottom