Куманово, кумановци, кумановки

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Princezi4ka напиша:
Epa aj zdravo i od mene!Ina4e kako ste dobri li ste mi svite?Neznam koj bese spomnaja za zdce eve i ja ke kazu deka sga iskacam tamo i najbolje e.

Hahaa na koe dzce iskacas sg ne e samo edno : kude Mba kude diskus gimnazija ili toj karshi gricka mada na toj sg ne idev mnogo ne e kako porano svi tamo da iskachav:)
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
34
Поени од реакции
0
Malko kasnu ss odgovor ama toj e.Ina4e kd ke iskocimo sedimo na zdce kude gimnaziju
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Pa da iskacam kude gim ne bsh uvek ama pa sam tamo:) kude drvo nekad i to..:)nema drugde kude
 

Junker

Grobar Zauvek
Член од
16 август 2006
Мислења
85
Поени од реакции
0
Kumanovo, Ja sam nov clen na forum i sam od Kumanovo, da vi se pridruzu...
Inace, gledam zborite za iskacanje, pa mozemo da kazemo deka nokan zivot za nas tinejdzeri u Kumanovo e uzas ... Nadam se ke se soglasite sas mene :) A
 

Junker

Grobar Zauvek
Член од
16 август 2006
Мислења
85
Поени од реакции
0
Pa sga ne bs uzas... Za koga kako, na primer na Vas mozda vi se svidja iskacanje pred gimnaziju i setanje pred ztce. Mene toj mi zdosadi odamna, takoj da, nema kude da se ide... mislu nema mnogo izbor... :)
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Junker напиша:
Pa sga ne bs uzas... Za koga kako, na primer na Vas mozda vi se svidja iskacanje pred gimnaziju i setanje pred ztce. Mene toj mi zdosadi odamna, takoj da, nema kude da se ide... mislu nema mnogo izbor... :)
:pos2::pos2::pos2::pos2: hahahha koj dosja na forum :music3:
 

Junker

Grobar Zauvek
Член од
16 август 2006
Мислења
85
Поени од реакции
0
Bloody :))) Drugarka mi od mirc a !? Kako doznala deka sam ja ne znam stvarno ... eh
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
hehehehee abe pa ja sve doznavam ...... nego konacno poznavam ednoga od forum:):vozbud:
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
e ajde de ti da nesi .....btw sto si stavija avatar od Jolie:poss:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom