Криминалци и криминални групи во МК

Член од
6 февруари 2007
Мислења
3.796
Поени од реакции
4.164
Уште едно потсетување за сведоштвото на најстариот албанолог во светот Каплан Буровиќ за потеклото на албанците и зошто сакале да го убијат во Женева:https://www.youtube.com/watch?v=Luw9hgiHdQ4
 

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
Zatoa sto pieme caj i od antioksidantite sme poubavi i imame po golemi alatki i vi ebame zenite majmun eden
Mislim veke treba artan grubi da bide vo ovoj forum hahahahahahahahah
Sto ebete zenite be site shuptarki u gz vi se ebeni za posle ko ke treba da gi zenite da vi se pravat nevini. Ko podvizni klackalici se na shtikli. Usta ti ebam pogana sto nejade svinsko a na domus mirisa
Автоматски споено мислење:

Pushi go na folija be shejtan shkip dzenem
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.702
Поени од реакции
14.140
Напротив цели 25 години работам со колеги албанци и живеам во населба каде што има доста албанци и секаде ме почитуваат бидејки пред се сум чесен и домаќин човек и на чесен начин го заработувам лебот.А што се однесува до тоа кои албанци се полоши праксата покажа дека тие од Албанија се најдобри и немаат врска со албанците од Македонија или Косово бидејки потекнуваат од сосема различни етникуми.Тие се староседелците од племето АРБН а од Македонија се дојдени од Кавказ.Прашај било кој македонец што бил на одмор во Албанија разговарајки со хотелиерите таму ќе ти каже дека албанците од Косово воопшто не се добредојдени таму и ако има слободни соби им кажуваат дека се е зафатено поради проблемите што им ги прават.Дури и физиономиите на албанците од Албанија и тие од Македонија односно Косово не се исти.
Da...prv pat koga pojdov vo Albanija vo 2007-ma, gazdata Andon na kosovari ne im dade soba iako imaše prazna
Slednata godina beter...gazdaricata Paraskeva noke vo 01 h gi izbrka kosovarite na ulica. Pravea galama
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
3.796
Поени од реакции
4.164
https://www.youtube.com/watch?v=Luw9hgiHdQ4
Оди Швајцарија речи му живеат Албанци дајте ни територија,права па да видам како ќе поминиш. Најдовте лабаво и ебате како сакате,времето е на Албанците и го користите максимално секоја чест ама ќе се свртит тркалото гледај по Србите ако не ти е јасно нешто.
Швајцарија е приватен имот на неколку луѓе од битните глобалисти и ако таму избие војна тоа ќе прерасне во светска а може да ја предизвика само Кина и никој друг преку албанската мафија.
 
Член од
13 септември 2021
Мислења
14
Поени од реакции
18
Sto ebete zenite be site shuptarki u gz vi se ebeni za posle ko ke treba da gi zenite da vi se pravat nevini. Ko podvizni klackalici se na shtikli. Usta ti ebam pogana sto nejade svinsko a na domus mirisa
Автоматски споено мислење:

Pushi go na folija be shejtan shkip dzenem
Ti brat mislim deka moze da imas genetika mesano so romite no pravi adn test za po tocno ako sakas ti platim jas posto vie zivite od penzijata na baba hahahahahahahhaah
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
3.796
Поени од реакции
4.164
Da...prv pat koga pojdov vo Albanija vo 2007-ma, gazdata Andon na kosovari ne im dade soba iako imaše prazna
Slednata godina beter...gazdaricata Paraskeva noke vo 01 h gi izbrka kosovarite na ulica. Pravea galama
Не оди подалеку тие имиња Андон и Параскева се православни што значи дека биле православни албанци.Доколку албанците во Албанија се исти како оние во Македонија и Косово па дури и според некои и полоши се поставува прашањето зошто ергени од Македонија и Србија зимаат албанки од Албанија за жени а не албанки од Македонија или Косово и тоа е клучот на сите дилеми кои на многу албанци не им се јасни.
 

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
Ti brat mislim deka moze da imas genetika mesano so romite no pravi adn test za po tocno ako sakas ti platim jas posto vie zivite od penzijata na baba hahahahahahahhaah
Ova od prva raka ti kazuvam o brat. Taka onaa Merita i sestra i Irfet. I drugarka im Nusri. Mislis fini devojki ke im vodis ljubov oni molim te daj mi go u anus da bidam nevina ko ke me zima Kadri. I taka i na drugarot i taka na celo maalo komiti. Koga dojde vreme za Kadri da ja zima i kako ti bese Kadri a kadri vika neznam brat sum se gubel kako u peshtera da sum vlegol so glavata.
Vie ziveete od roba na baba i invalidska od uck sto dedo sam se raznesuval i si pukal u prsti za invalidska
 
Член од
8 август 2013
Мислења
843
Поени од реакции
960
https://www.youtube.com/watch?v=Luw9hgiHdQ4

Швајцарија е приватен имот на неколку луѓе од битните глобалисти и ако таму избие војна тоа ќе прерасне во светска а може да ја предизвика само Кина и никој друг преку албанската мафија.
Go repetiram.. vie imate istorija samo shto vie go znaete.. a eve shto znae svetot za nas Albancite.
 

Attachments

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
Go repetiram.. vie imate istorija samo shto vie go znaete.. a eve shto znae svetot za nas Albancite.
Repetiraj go samo ti zaglavuva.
"Most propobly" ili mnogu verojatno sto znaci shio mi ga dzuro ili moze a i nemora. Isto ko most propobly there are aliens on the moon.
A vo prodolzenie samo kazuva deka poteknuvate od nas i nasi predci samo ste mnogu po melezeni
Автоматски споено мислење:

i dosta kopi pastiras od ova netshitot kajsto sekoj e sve. Daj nekoe pisanie da vidime pradedoti sto ti ostavil na raka pisano. So mastilo i vosok.
 

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
I nakraj da ve prasam more krvnici?
Morase li Oki da go utepa Enis?
Za facebook komentari. Dve deca imase. Fb komentari sto nakraj i tocni bea. Od deca se znaat. Kisela Voda ne go utepa ama ovoj ladno denski so prodolzena raka.
Enis nebese dobar so zdravjeto. Izmachen bese od opijatot. A pak bese dobar tatko.
Im fali na decata.
Pucki Prokleti
Eve temata od krivina u falca
 

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
I nakraj da ve prasam more krvnici?
Morase li Oki da go utepa Enis?
Za facebook komentari. Dve deca imase. Fb komentari sto nakraj i tocni bea. Od deca se znaat. Kisela Voda ne go utepa ama ovoj ladno denski so prodolzena raka.
Enis nebese dobar so zdravjeto. Izmachen bese od opijatot. A pak bese dobar tatko.
Im fali na decata.
Pucki Prokleti
Eve temata od krivina u falca
Автоматски споено мислење:

I nakraj da ve prasam more krvnici?
Morase li Oki da go utepa Enis?
Za facebook komentari. Dve deca imase. Fb komentari sto nakraj i tocni bea. Od deca se znaat. Kisela Voda ne go utepa ama ovoj ladno denski so prodolzena raka.
Enis nebese dobar so zdravjeto. Izmachen bese od opijatot. A pak bese dobar tatko.
Im fali na decata.
Pucki Prokleti
Eve temata od krivina u falca
 

Kajgana Shop

На врв Bottom