Криминалци и криминални групи во МК

Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Ofca e betoniran.
Alfite ne pretresle tuku bile izbrkani kako kucinja od hotelot, a bile tamu po naracka. Pukale na tote platenici.
Ima ranet.
Emin e vo zatvor mislam uste.
Mesate seriozni ekipi so sarlatani sto najgolem kriminal im e da kupat dojava na fb.
najcudno mi bese togas posle negovo izceznuvanje patot se betonirase-aslaltirase vizbegovo togas pred nego zemja bese samo jas barav da pomianm ne mi dadoa togas samo znam toa vreme se betonirase sto mislis ? moze da e tamu ili ?
 
D

Deleted member 128786

Гостин
najcudno mi bese togas posle negovo izceznuvanje patot se betonirase-aslaltirase vizbegovo togas pred nego zemja bese samo jas barav da pomianm ne mi dadoa togas samo znam toa vreme se betonirase sto mislis ? moze da e tamu ili ?
Toa Koljo Amerikanec ke treba da znae, sigurno se zanimaval so gradezni zafati vo toa vreme.
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Toa Koljo Amerikanec ke treba da znae, sigurno se zanimaval so gradezni zafati vo toa vreme.
da zaso jas i togas imav sostanok so dzjlo kaj nego u cajicilnica razgovarav i mi kaza pravo covekot ni e vaka ne rabotime ne pravime baraj te go kaj vasite oni samo mozat vaka da napravat i rabotat
 
D

Deleted member 128786

Гостин
da zaso jas i togas imav sostanok so dzjlo kaj nego u cajicilnica razgovarav i mi kaza pravo covekot ni e vaka ne rabotime ne pravime baraj te go kaj vasite oni samo mozat vaka da napravat i rabotat
Ne mislam dek e dzeljo, ama deka ne rabotele oni taka, au ic, oni ne betoniraat direktno na gjubriste celi gi frlaat
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.294
Поени од реакции
5.853
Toa Koljo Amerikanec ke treba da znae, sigurno se zanimaval so gradezni zafati vo toa vreme.
Рамка, Дарко Кнеле се фалел кај ќе стигне дека Кољо Американец испаѓа од затвор 2017та, што се случи околу тоа? Знам само дека синовите му се во Америка.
 
D

Deleted member 128786

Гостин
Рамка, Дарко Кнеле се фалел кај ќе стигне дека Кољо Американец испаѓа од затвор 2017та, што се случи околу тоа? Знам само дека синовите му се во Америка.
Ako vlegol vo americki zatvorski sistem 2012, ima uste deset godini za lezenje, ama kojznae sve e mozno denes.
 
Член од
6 ноември 2019
Мислења
13
Поени од реакции
14
За тиквешијава нешто? За Кавадарци? За во Неготино глеав има за некој извесен ,,Ѓавол"? Колку што разбрав од искачање од затвор си вратил бензинска што предходно ја поседувал. Ако сте го гледале DarkoVlogs пред неколку денови имаше поставено стори каде што некој лик заборавил да го тргне цревото од резервоарот и ја откорнал цела пумпа, имаше и таг дека е во Неготино, другар ми кажа дека е Гама Оил на тој некој Ѓавол, предходно апомнуван.
Da da tocni ti se informaciite
 
M

Macedon1um

Гостин
Голема полициска акција низ цело Скопје денеска, има информации за апсења во Грчец и Арачиново
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.294
Поени од реакции
5.853
Голема полициска акција на неколку локации во Скопје меѓу кои и Грчец
ОД: НОВА ТВ 1:24 PM - 7 DECEMBER 2019


Хмм o_O
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Голема полициска акција на неколку локации во Скопје меѓу кои и Грчец
ОД: НОВА ТВ 1:24 PM - 7 DECEMBER 2019


Хмм o_O
Кој би можел да се апси во тие мирољубиви села и кај тој мирољубив народ? :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom