Кој предмет најмногу го мразиш?

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
Математика и сите предмети поврзани со неа. Едноставно не ми оди :uvo:
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
физичко (не можев да да се бесам на вратило) :nerv:
 

Македон91

Благородник
Член од
21 јануари 2009
Мислења
2.134
Поени од реакции
120
Математиката бидејќи не ми оди многу.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
10
математика дефинитивно. секогаш ми се паѓаа одвратни професори и ми стана одбивно. и хемија сум тутурутка ама тоа дека никогаш не сум учел. секогаш се вадев на брат ми првенецот на генерација.
 
D

dh00|

Гостин
историја бе! не знам како можат некои да памтат цели лекции и сите,буквално сите информации шо ги содржат...:uvo: отсекогаш сум мразела историја:toe:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Англиски:)

Ги мразам тие часови, го мразам и јазикот и никад не сум имала желба убаво да го научам:)

Историја...досадни работи се учат!

Подобро ке решавам задачи него глупи времиња,multi-part verbs и за војни, територии што веќе не постојат...
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.232
Поени од реакции
6.737
Математика(поради класната шо ми беше),физика и хемија(2 години не научив НИШТО),Германски(секој час бев ослободен,така да освен ауф фидрзен појма неам друго)
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Хемија и биологија! Хемијата баш ми идеше, многу лесно памтев дефиниции и реакции, ама го учев само заради оценка, зашто знам дека нема да продолжам на фалкултет поврзан со тоа:)
 
Член од
27 јули 2009
Мислења
18
Поени од реакции
1
Техничко образование у основно го мрзев. Ништо не можев да напраам од тоа макетите :kesa:
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
француски заради баба професорку а хемију у физику чисто од љубов:pos2:
 

Eмилија

Reina Gitana
Член од
29 јули 2009
Мислења
25
Поени од реакции
4
Па...мразам најмногу физичко и само заради наставникот што ми беше до 8,ме направи толку мн да го мразам тој предмет кој е меѓу најлесните
 
Член од
27 април 2009
Мислења
217
Поени од реакции
13
Od matematika glava nemozam da krenam sekoja godina na polaganje :nerv:
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
115
Поени од реакции
13
Аман луѓе, што ви е со математикава хаххаха. Па подобро да решавам цел ден задачи отколку да седнам и да учам нешто од општествените науки. Добро, лесно ми е затоа што сакам математика, а и никогаш не сум го рачунала за учење, едноставно....решавање:pipi:
Кога ќе размислам за мразењето, скоро сите премети ги имам замразено во одредени периоди, ама тоа зависи од околностите, професорот итн... Моментално не чувствувам некоја голема омраза кон ниеден предмет. Затоа што во главно го сфаќам значењето на сите, а и никогаш не се знае што ќе ти притреба во животот, кое знење од која област. :smir:
 

DARK3R

Македонец
Член од
14 јули 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Најмногу ги мразам Физика,Математика и Хемија.
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.570
Поени од реакции
1.093
:tapp:Социологија и Германски:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom