Кој предмет највеќе го сакате, а кој го мразите?

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Криво! :wub:

И јазиците си ги љубам, и историја, и социологија и хемија и биологија. Останатото не ме занима. :icon_lol: Не дека сум лоша по тоа, ама овие погоре ми се... :back:
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Англиски највеќе го сакам, а физика и математика:ne:а посебно математика:zid:
 
Член од
22 јули 2008
Мислења
93
Поени од реакции
2
Odsekogas sum ja sakala fizikata...pa i hemijata ali taa e vtora...najveke mrazev istorija...
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Сакам Латински и Англиски, Мрзам све останато...
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Највеќе мрзев математика, одувек знаев дека 2 + 2 се две баби и две заби, и дека само несто рачунаат а уствари нема поим, бројки??? Многу мрзев математика и ден денес ми се блокира мозокот кога ке видам задачи, сто е тоа 2? две сливи? две крави? или 7 седум овци? седум вола????
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Италјански,Англиски и Географија ми се нај нај..а не сакам многу Хемија,Физика,Математика...едноставно не ми одат:toe:
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Сакам математика (математика, анализа,линеарна...), програмирање и физика, а мразам англиски, биологија, географија и се останато :D
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Го сакам македонскиот...да го немаааа!!!!
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
мразам математика,хемија не сакам и историја многу во последно време а ме нервираат и стручниве ботаника,педологија,техника.... сакам физичко и Македонски :zver:
 
Член од
12 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
30
Највеке го сакам физичко пошто добро можам да се исфурам,потоа германски и англиски и доста се.btw мразам математика.:pipi:
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Мразам хемија највише заради профеорката (не дека е толку тежок предмет, досаден е, а професорката е бог да чува изгубена у свемир!), а сакам физика, може да се рече и математика, македонски посебно кога обработуваме книги и историја:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom