Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
ох бее .. . да не се лажете малце ? од кога сакам да се збераме за у wizard. ..jbg никак да се погодаме.. .

п.с .. . пази со мето од исти тим у лан сме. .. ај ного се фалам. .. ке ја договораме.. .
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
За во Македонија можеби не најдобри (ама меѓу топ 5), ама во Струмица и пошироко :) , никој збор не смее да каже.

Бај д веј, ако има Insomnia Winter пазете на Logix Gaming. :)
Јас мислам сега знаеме кои се најјаки во МК и лоцк на темата
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
За во Македонија можеби не најдобри (ама меѓу топ 5), ама во Струмица и пошироко :) , никој збор не смее да каже.

Бај д веј, ако има Insomnia Winter пазете на Logix Gaming. :)
Сакаш да кажеш дека LGX се некаде околу 5 у мк?
Омфг, сигурно си го гледал Тарзан или нешто друго.:tapp:
 
Член од
25 март 2007
Мислења
143
Поени од реакции
1
najbolji klan u mkd BW ... samo na simpleX moze da ni izvadat neso nikoj drug :D :D :D :D :D zaebancijaa.....favoriti sX i rG
 
Член од
19 април 2007
Мислења
629
Поени од реакции
37
najbolji klan u mkd BW ... samo na simpleX moze da ni izvadat neso nikoj drug :D :D :D :D :D zaebancijaa.....favoriti sX i rG
Грешка си,фаворити се sX, insomniateam, и teamGC(Global chalengers).Мислам дека имаат шанси да стигнат далеку GC,пошо си земаа нови играчи(L1nk,tomce..не знам колку ги знаете ..:D).Бај д веј,peacemaker,rG не знаат да играат,мислат дека знаат,а уствари не знаат..ја ги иам тепано 3-4 пати,и тоа микс... а они цел тим,така да...:smir:
 

sm1le

Sex Machine
Член од
26 јануари 2007
Мислења
62
Поени од реакции
2
Грешка си,фаворити се sX, insomniateam, и teamGC(Global chalengers).Мислам дека имаат шанси да стигнат далеку GC,пошо си земаа нови играчи(L1nk,tomce..не знам колку ги знаете ..:D).Бај д веј,peacemaker,rG не знаат да играат,мислат дека знаат,а уствари не знаат..ја ги иам тепано 3-4 пати,и тоа микс... а они цел тим,така да...:smir:
Mario јас играм во rG кога сакаш cw само прати приватна порака ќе видиме кој знајт да играт :wink:
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
jas ka sto znam simplex im padna formata ili popustaat . pred nekoj den igraja so dS od struga na Nuke bese 15:15 i na Train bese 15:15 na celo vreme dS vodea a za mene najdobri vo momentov se InsomniaTeam !
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
13
Малку забегав но дали некој може да ми ја даде страната на SimpleX ? Да ги видам резултатите :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Kgn definitivno na Clanwar serverot na kajgana gi tepat site dosega za simpleX ne gi znam ama slusam deka se mn.dobri cim ja pretstavuvaat mkd na WCG.najdobro e edna Cw kGn-Simplex!:D pozz
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
16
Поени од реакции
0
uste ne mi e jasno kakvi filmovi tepate :) bravo so da vi recam... se znae koj se naj jaki be decki.. toa se gleda na wcg kvalifikacii... ili eswc ( daj boze drugata godina da ima pak tuka poshto ovaja teshko deka ke ima )
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
haha lenin.. dt brat.. bevte dobri.. za malce ke otidevte na wcg godinava.. kiksnavte na inf mislam deka ili neznam kade ne mi tekinja bas..

inace.. ubedlivo the best INSOMNIATEAM
 

Kajgana Shop

На врв Bottom