Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

D

dagau

Гостин
ептен позната песна е оваа и прилично постара али никако неможам да се сетам.. на спотот беше со пинг понг или биљард, нешо у хип хоп стил, па може и линкин парк така нешо..
 
Член од
23 март 2011
Мислења
88
Поени од реакции
16
ептен позната песна е оваа и прилично постара али никако неможам да се сетам.. на спотот беше со пинг понг или биљард, нешо у хип хоп стил, па може и линкин парк така нешо..
P.O.D e bendot a numerata bi trebalo da e BOOM
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.940
Поени од реакции
9.576
Ова песната(трака ли е ) ја даваат на Сител во последно кога ке најавуваат филмој за сабота
 
L

Löwe

Гостин
[Aко може линк или наслов на музикава да ми дадете.
Само ќе ве замолам цитирајтеме за да видам :)
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
[Aко може линк или наслов на музикава да ми дадете.
Само ќе ве замолам цитирајтеме за да видам :)
Мислам дека е оваа ако не пиши само Sarabande на YouTube ќе најдеш сигурно.
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Момци ај помош, случајно налетав на клипчево:X3: има добра песна. Напоменувам +16
 
Член од
25 јануари 2012
Мислења
15
Поени од реакции
1
Здраво дечки како сте?! Веќе трет ден се обидувам да се досетам од каде ми се познати следниве стихови: "дојди, дојди ти со мене, нема веќе време, овој свет е брза река не те чека..." или сл. Случајно паднавме на муабет со едно другарче и жив ќе се изедам што не ми текнува од која песна беа, а ептен ми се познати :( Ако случајно некој знај, нека ми пиши. Позз голем и имајте убава вечер
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.264
Поени од реакции
3.619
Здраво дечки како сте?! Веќе трет ден се обидувам да се досетам од каде ми се познати следниве стихови: "дојди, дојди ти со мене, нема веќе време, овој свет е брза река не те чека..." или сл. Случајно паднавме на муабет со едно другарче и жив ќе се изедам што не ми текнува од која песна беа, а ептен ми се познати :( Ако случајно некој знај, нека ми пиши. Позз голем и имајте убава вечер
--- надополнето: 9 јуни 2012 во 01:18 ---
me zezna dur preteruvav po folderi od koj album bese za da vidam naslov :D
 
Член од
25 јануари 2012
Мислења
15
Поени од реакции
1
ЦАР СИ ЖИМИ МАЈКА!!! Фала уште еднаш, имај убав ден друже
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.140
Поени од реакции
4.652
Дали некој ја знае песната што ја пуштат на еуро 2012 кога играчите искачаат на терен
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
Која е песната шо ја даваат на 24 вести, една девојка со виолина се шета низ мразови, нема никаков текст, само музика е од виолина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom