Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.276
Поени од реакции
764
Ја слушав пред некој месец ( први, втори Мај ) ВО КОЛА , беше фантастична песна и свиреше на антена5..
Содржината беше: ТИ СИ ВАЈАР ......
Никако да ја најдам. Хелп ?
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
533
Поени од реакции
814
Ја слушав пред некој месец ( први, втори Мај ) ВО КОЛА , беше фантастична песна и свиреше на антена5..
Содржината беше: ТИ СИ ВАЈАР ......
Никако да ја најдам. Хелп ?
Можеш да пробаш да ги прашаш и нив,можеби ќе ти помогнат.
Јас вака имам завршено работа со друго радио.
 
Член од
17 март 2017
Мислења
246
Поени од реакции
372
Ја слушав пред некој месец ( први, втори Мај ) ВО КОЛА , беше фантастична песна и свиреше на антена5..
Содржината беше: ТИ СИ ВАЈАР ......
Никако да ја најдам. Хелп ?
Викторија Лоба да не е?

 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.276
Поени од реакции
764
Член од
4 јуни 2015
Мислења
203
Поени од реакции
155
Барам една песна, текстот е нешто како "What's your number, do you know" женски глас.
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Никако не можам да ја најдам оваа песна дечки, помош? :D
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
752
Поени од реакции
402
na makedonska radio ,slusav edna pesna nesto vikase vo teksto
"kako svetica" bavna pesna so recitiranje ama ne bese arhangel
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.590
Поени од реакции
3.160
не знам кај ти во тоа видео ја слушна таа песна. не е ни рап таа на видеото
Грешка сум направил. Истовремено и тој клип го гледав тоа време и ми се помеша.
 
На врв Bottom