Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
za mene e naj dobar admin ZILE KILLER I Goko naj dobri se poz do vas:smir:
 

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
А мене никој не ме пофали а? (кгн.скаут) пошто слабо игра брат ми, ја играм обично.. после дои на сервер има читери, смени стаза.. а? Доброоо!! :nenene:
 

Micev

ИсКусЕн КанТерЏијА
Член од
28 февруари 2007
Мислења
482
Поени од реакции
0
нема од кој админ да се пожалиш сите се топ,естонците кога се малце изнервирени не гледат баш за сите си стават што сакат,ама не секојпат иначе сите се топ позз до сите !!:)
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
што е педер педер ама добро си ја врши работата ....:pos2:
и јас го давам мојот глас за него:)
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
54
Поени од реакции
1
Neka prosti sto ne go spomnav vo minatoto mislenje ama ic ne mi tekna na nego eve sea kazuvam pokraj zile i goko e top admin ali koa ke mi pusti awp mapa mi ide da go pukam so noz:helou:
 

SooHigh

Stop Killing People...Sex is Better Option!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
31
Поени од реакции
2
Site Ste Dobri Admini, No Za Mene Najdobri Se Zile, Goko i Toninter..............pozzz ve lofkam :jaj::baeh:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Па за мене Била би бил најболји и пунисер хаха , а ке се позлам од гарф тој една4 играме на итали 2 и тоа се бутнав двапати под ред го тепам горе на покривот и зема ме кикна е ова се изнервирав и е порст админ !!!!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Па за мене Била би бил најболји и пунисер хаха , а ке се позлам од гарф тој една4 играме на итали 2 и тоа се бутнав двапати под ред го тепам горе на покривот и зема ме кикна е ова се изнервирав и е порст админ !!!!
Добро е што сум јас најбољиfriends:...

А за другото мислам...:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom