Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

bubax_emir

чаирчанче
Член од
12 ноември 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
ova novoto admince buba taka nekako bese me razocara igra izgleda so cit brat ako grasam izvini so moeto skromno prisustvo na serverite znam da namirisam ceat vidi si u konzola na inferno bese denes posle 00 caso kolku hs kilstva imase sramoto vrati adminstvo ti ke gonis citere
Decki.Ako mislis deka sum citer,Snimi demo slobodno nema da te kick snimajme,ili ja sam ke se snimam i ke ti dadam demo,ili ke stavam na forum,Biva taka ?
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
Decki.Ako mislis deka sum citer,Snimi demo slobodno nema da te kick snimajme,ili ja sam ke se snimam i ke ti dadam demo,ili ke stavam na forum,Biva taka ?
ti odi lazi mali deca denes sabajle de igrase so cit a.i power ke ti potvrde use ednas imase deteto srce da ti kaze aj da ne replicirame veke oti temava ne e za toa .a i porano si igral so cita aj:smir:koa ti davat veke mski tamu i uzivaj ti ne bese toj pro kalibar .a za demo nemam vreme sledi go iver za da se zadrzas kako admin .a inace ne go ni znam deteto da ne izleze oti mu praam reiting.Ti snimise koga nemas cit aj cao:pos2::pos2:
 

bubax_emir

чаирчанче
Член од
12 ноември 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
ti odi lazi mali deca denes sabajle de igrase so cit a.i power ke ti potvrde use ednas imase deteto srce da ti kaze aj da ne replicirame veke oti temava ne e za toa .a i porano si igral so cita aj:smir:koa ti davat veke mski tamu i uzivaj ti ne bese toj pro kalibar .a za demo nemam vreme sledi go iver za da se zadrzas kako admin .a inace ne go ni znam deteto da ne izleze oti mu praam reiting.Ti snimise koga nemas cit aj cao:pos2::pos2:
a moze ti da ne me zamaras zs ako doznam koj si sto si......
KAJ TI E DEMOTO ??????????????????????:drk:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
ti odi lazi mali deca denes sabajle de igrase so cit a.i power ke ti potvrde use ednas imase deteto srce da ti kaze aj da ne replicirame veke oti temava ne e za toa .a i porano si igral so cita aj:smir:koa ti davat veke mski tamu i uzivaj ti ne bese toj pro kalibar .a za demo nemam vreme sledi go iver za da se zadrzas kako admin .a inace ne go ni znam deteto da ne izleze oti mu praam reiting.Ti snimise koga nemas cit aj cao:pos2::pos2:
Ти друже како да ги таргетираш новите админи и солиш памет... Ај глеај си ја работата, Бубакс не е читер.


Памтам и мене ми кенкаше нешто коа ме стаија админ. Играј си и уживај, има кој да каже кој треба да биде админ или не.:back:
 

bubax_emir

чаирчанче
Член од
12 ноември 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
Ти друже како да ги таргетираш новите админи и солиш памет... Ај глеај си ја работата, Бубакс не е читер.


Памтам и мене ми кенкаше нешто коа ме стаија админ. Играј си и уживај, има кој да каже кој треба да биде админ или не.:back:
Ljubico so se zamaras so de4ista uzivajsi.Pozz Mwah:smir:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Да не премине од мислење и критика во кавга.
Секоја критика треба да е добредојдена, безразлика каква е.
Сеа, јес да фали доказ факторот во горенаведеното мислење.

Секој бил почетник во нешто, ке го биде bubax.

цмок4иња, кис4иња, поздрав4иња.
 

KnELe_Sk

KnELe ThE pRo pLaYeR
Член од
8 јули 2008
Мислења
84
Поени од реакции
3
Na ovoj "Ivane" izgleda mu e krivo so nema admin, pa zatoa sea zbori. Bubbax mi e drugar i znam dali igra ili ne so hack(ne igra ubeden sum vo toa 100%) a ti ako sakas da provociras imas drugo mesto(tema) ostaj go bubbax na mira! A ako si pro i solis pamet kazi nick da znaeme koj si na server da se plasime od tebe!!!
Mwahh

BubbaX! & Skorpija! ThE BeSt AdmInS!
 

SkorpiJA_Sk

Принцот Од Чаир
Член од
31 мај 2008
Мислења
69
Поени од реакции
2
Offf,abe Igor sto se zamarate so Ivane deckoto i sam kaza deka malku igra na kgn "Skromno igranje"a ke deli pravdi.Ima nadlezen covek koj dobro si ja vrsi rabotata,znaci on treba da kaze dali e Buba citer ili ne.Ae kraj na raspravijava.caos :smir:
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
Na ovoj "Ivane" izgleda mu e krivo so nema admin, pa zatoa sea zbori. Bubbax mi e drugar i znam dali igra ili ne so hack(ne igra ubeden sum vo toa 100%) a ti ako sakas da provociras imas drugo mesto(tema) ostaj go bubbax na mira! A ako si pro i solis pamet kazi nick da znaeme koj si na server da se plasime od tebe!!!
Mwahh

BubbaX! & Skorpija! ThE BeSt AdmInS!
jas admin :pos2::pos2::pos2:,ne provociram be covek toa e dobro za serverite kritika za eden admin koj igral so cit i toa ne se kriese primer od 10 kilstva 9 hs e pa sega ti gledi so pisuvas.Sto e bas pro ne znam ama ti si podprosecen igrac toa e mislenje ne navreda taka li aj caoc ti imam dadeno dosta hs-vi,i akodojdes nekogas vo strumica pisi na forum da te preslusam LAN na tebe mnogu mi odi aj vezbi sea poveke :helou:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Немам омилен, сите се искомплексирани. Админи се само да си стават мапа која сакат и банират тие што ги нервираат.
поарно кажи тај тај и тај не ме аресе отколку групна навреда (критика)
Оти ка викат ако ти пречат повеќе или слично прво провери до тебе да не е...оти не може сите да не ги бива , ке се најде и некоја црна овца у бело стадо :)
:back:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Океј, само KINDER е најдобар според мене, ладен тип, неутрален кон се` и сешто. Сите други.. :tapp:
Еј и алаК и ТонИнтер ги бидува.. страв ми е за аксесот. =D
Чекам зеленки со посвета да не дудлам. Мето? :tap:

Поздрав до чич Томе и Чалтон копарацијата :pos:
 

KnELe_Sk

KnELe ThE pRo pLaYeR
Член од
8 јули 2008
Мислења
84
Поени од реакции
3
jas admin :pos2::pos2::pos2:,ne provociram be covek toa e dobro za serverite kritika za eden admin koj igral so cit i toa ne se kriese primer od 10 kilstva 9 hs e pa sega ti gledi so pisuvas.Sto e bas pro ne znam ama ti si podprosecen igrac toa e mislenje ne navreda taka li aj caoc ti imam dadeno dosta hs-vi,i akodojdes nekogas vo strumica pisi na forum da te preslusam LAN na tebe mnogu mi odi aj vezbi sea poveke :helou:
Ako si jak (pro) i ako si mi daval hs-vi daj kazi nick ili se plasis deka si bot ili citer(moe mislenje, ne e navreda) a ako sakas lan tesko deka cela strumica saka da me ... (so isklucok na nekoj) zatoa ne nejkam da se karam

Bubbax! ne e CITER :nerv::nerv::nerv:
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
Ako si jak (pro) i ako si mi daval hs-vi daj kazi nick ili se plasis deka si bot ili citer(moe mislenje, ne e navreda) a ako sakas lan tesko deka cela strumica saka da me ... (so isklucok na nekoj) zatoa ne nejkam da se karam

Bubbax! ne e CITER :nerv::nerv::nerv:
pa kaj procita deka vikam oti sun pro na tebe da ti se dade hc neme potreba da si pro ti si sladok kolac ,a i dlaboko vo sebe znaes oti si golem bot taka da ne e ni vazno koj e pogolem bot od dvajcata vazno e deka i dvajcata sme botovi hahaha .samo ti si probot.a jas amater bot.KNELE bubeto taa vecer bese citer abe da go glease brat abe kakov forest be .hs pa hs pa hshs i tako dale mozebi mu bilo prv pat ,a za nikot ne vi kazuvam ke me banirate a kabel sum .abe site ste cool aj ne mise nervirajte detnjasto e toa manete citovi i na kajgana ke bide privilegija da se igra ,ovakvi admini citeri go posraa zlaten server dosta dudlavte za adminstvo koa ne ste dorasnati za zadacata koja ja barate aj pozdrav sea i se pukame .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom