Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

isabelle

ненадјебива
Член од
25 јануари 2005
Мислења
140
Поени од реакции
1
МММммммММмм Хелоу бомбончиња...

Гледам слабо се котирам јас по листиве.. ах, изгледа слабо зрачам вака во публика..

Ама со вака дечки што вредат во p2p chat не се случило а да не сум а да не сум го(ја) (иако давам гигантска предност на "го") (женишта кој ве врти) ;) ;) озрачила онака дебело.

У СТВАРИ ЕЈЈЈЈЈЈЈЈ....!! што се занесов у оралкава А??

кога најнајнајките дечки-момци-мажишта , Долфин, АСИД и Нуанда се осетиле озрачено од мојава персона??

Аууу не ми се верува.. Ај Долфин некако сфаќам.. шо се неаме правено во чат . Ама Асид и Нуанда???

Ммммммммммммммммм ММММММммм, дечки, џаст кол ми , смс ми, кисс ми , ај дур е лето дур ми фрчат хормони низ моево захтевно љупко тело.

Цмокич ********* ********

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
_Zlobnica... Moj konechen odgovor
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Dolphin напиша:
_Zlobnica... Moj konechen odgovor
Дали сте сигурни?

Ако не сте, можете да искористите некој од џокерите. :lol:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
isabelle напиша:
Гледам слабо се котирам јас по листиве.. ах, изгледа слабо зрачам вака во публика..

Ммммммммммммммммм ММММММммм, дечки, џаст кол ми , смс ми, кисс ми , ај дур е лето дур ми фрчат хормони низ моево захтевно љупко тело.

Цмокич ********* ********
Ова беше доволно захтевно за мене, ама пошто сум геј те презирам :wink: :wink: :wink:

Шала на страна, одамна ја знаеш мојата определба (да цитирам еден пријател) - да те којам на ајфеловата..

Иначе шо е до темава.. па имет чупчиња.. никки и натуш еве, не глеам дека некој ги спомна освен они меѓу нив. Особено ме пали никки со ф :D :D :D
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Најмногу му зрачи мониторов (Филипс)

Не да ми зрачи.. ваков :shock: сум од што ми зрачи. Косата ќе ми падне

..а и секси е
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
ovaja nekoja drugarka na irena 100%:)))))
a ustvari kaj e irena be?
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Pa ne e deka gi znam bash site likoi shto sharaat po forumov... ama od onie shto lichno gi poznavam... FortunE mi e favorit :) A ako moram da biram od forumdzikive... ondak bi ja dodal _Zlobnica.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Џ'нг. Додавам уште една на листата. Menadzerka.
Многу е отворена во муабетите, ама фалинка е тоа што нема слика, значи впечатокот неможе да биде целосен. :?
 
Член од
7 јули 2005
Мислења
25
Поени од реакции
1
Acid напиша:
Џ'нг. Додавам уште една на листата. Menadzerka.
Многу е отворена во муабетите, ама фалинка е тоа што нема слика, значи впечатокот неможе да биде целосен. :?

Ke stavam vo blisko idno vreme. Slika od mene bi sakal ili......
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
U pravo e maliot... mislam na Acid. Okej si po textof menadzerka,a i ne morash da si laskash deka saka poishe od slika... veren i e momakot na znenata mu :) Ne doagja ni na pivo so nas! :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom