Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Mila... ja bef precizen u ona sho go kazhaf be bejb... ne se otkazhuem od ona sho sum go kazhal, samo uslovot nek e ispunet.A uslovot.. veke go beshe spomnala :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
TrTe-MrTe напиша:
Poznavajki ja divine.. i ne mi e chudno da ima sklonost kon nejziniot pol :) Bashka... i zasho da mu e krivo na Misticen? Ve glea onaka ubavi.. dobri.. stvoreni edna za druga!!! :)
Трте, знам дека ова го кажуваш од инает дека немав склоност кон тебе ... ама не ти замерувам :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Divajn... a ti ova se teshish deka nemashe skolonost kon mene?:) Dlaboko u sebe znaesh deka ne e taka... ama aj.. ti vetiv deka nema da kazham na nikoj! :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
Е Трте бреее, коа и да идам на жур ако те има тебе таму, не мозам да те промашам, ептен ми зрачиш, како мониторот што ми го тури твојот имењак на серверот ;)
Шега на страна оваја Менаџерка мн ме заинтригира у задње време, отсекогаш сум сакал троа постара мома од мене.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
LouWeed напиша:
naj sexiest avatar sea od novo...i ne mi se veruva...ACID......
Лу, брачед, соземи се. Има убај чупиња по град, ќе ти покажам некое, ќа видиш. Остај го ти Ацид, не е тој за тебе. Знам, се дешаваат кризи, ама ќе видиш убаво дејче, ќе ти помини. Убав тој.
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Aceva mi ima posebna harizma...u nejze ja gleam prerodena Ana Frank .
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Caligula напиша:
Aceva mi ima posebna harizma...u nejze ja gleam prerodena Ana Frank .
У јебо те. Зарем Ана Франк имала сексуално дејство на тебе?
Последна работа шо би ја поврзал со Ана Франк е секс....
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
spooky напиша:
Лу, брачед, соземи се. Има убај чупиња по град, ќе ти покажам некое, ќа видиш. Остај го ти Ацид, не е тој за тебе. Знам, се дешаваат кризи, ама ќе видиш убаво дејче, ќе ти помини. Убав тој.
:pos: :pos: :pos: :pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
LouWeed напиша:
naj sexiest avatar sea od novo...i ne mi se veruva...ACID......
Кажи му, кажи му ... а не ми се жали не бил убав ... Ејсид задржи си го уште некоја недела немам против:pos:

Дајдо тенкју:wink:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
nema zasho divine mnooooooooooogu sexy avatar imash neznam dali si i takav lichnost bash bi sakal da te upoznaam koa ke se vratam
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Диајн, Да Бич, и Тхе Бич, Форчн, Адриана, и ги зел една по една и онака полека одпозад....ај тргнаф у филм... :P :P :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom