Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
gTp напиша:
си размислив и реков ај да не остане ова без мој глас, според тоа што колку ги знам луѓето, колку се сериозни во нивните постови, колку има вистина во нив, и некои други параметри кои ми помогнаа да дојдам до таа оцена, највеќе ми се сфиѓа цурата што цуца на слика.... си знае она која е :)

а онака од аватар, би ја креснал Наташа
Сто пати ти повторив дека пијам сокче. :lol: :lol: :P
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
абе секој со свој став.... мене поише ми изглеа дека цуцаш, а и би ми одговарало повеќе :) а и Мацедалиен се придружи на моето мислење, така да и на него така му заличело гарант :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ти имаше два коментари, Маце може мислел на вториот дел :lol: :lol: :P
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
не верују за наташа да ќе кажал нешто, ај прашај го, гарантирам за првиот дел од коментарот мислел :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
gTp напиша:
абе секој со свој став.... мене поише ми изглеа дека цуцаш, а и би ми одговарало повеќе :) а и Мацедалиен се придружи на моето мислење, така да и на него така му заличело гарант :)
Не ми вади муабети!!!!! Ја мислев дека пали цигаретка!!!!!!

Реков уште поодaмнa - убава жена со муштикла е прав шмек (кога не претерува и кога прстите не и се жолти од никотин). Мислам дека профилов одговара на divine. :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
ElectriX напиша:
Па кај си ти?*******
Маце, ќе мењаш сексуална вера ако купам муштикла? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
divine напиша:
ElectriX напиша:
Па кај си ти?*******
Маце, ќе мењаш сексуална вера ако купам муштикла? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Не знам :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не дивајн :wink: каква декларација добив вчера да знаеш!!!! Тоа не ми дава да мењам вера :wink: једноставно растопио се ја :wink: :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Одма да си ми кажал за да не ти се скарам за откачувањето! :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
divine напиша:
Одма да си ми кажал за да не ти се скарам за откачувањето! :lol: :lol: :lol: :wink:
На мејл со детаЉи :lol: :wink:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Јас Ацева сакам да ја запознаам..
Стара кока, добра јуха..
не ми се лути, секогаш сум бил по повозрасните од мене девојки:)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Леле Нкола

Простете ама зајдов од смеа :arrow: :!:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom