Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
gTp, оди гласај бе :x :)
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
не гласам ја без слики 8)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Ах.. гласај за да се отвори галерија и да ставиме слики:)))
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
www.psychoteam.biz/pix/


ete ti, staj si sliki, imash album users, staj gi tamu, pa ako bide oficijalno kje otvoram posle povekje albumi, i kje gi podredime slikite kako shto treba
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Галерија сега за сега нема да има. Вратете се на темата.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Сметам дека не си на позиција да го бараш! :)

Шегата на страна, имам многу побитни работи кои ми се во план одамна да ги направам околу форумов и порталот, па да можеме да се пофалиме задоволно: "КАЈГАНА JUST GOТ BETTER".

Се разбира, слободното време покрај професионалните обврски ми се најголема пречка за нивна реализација. Сметајте дека сите интересни идеи ќе ги реализираме, но со тек на време.

И конечно...назад на темата! :)
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Мистичен, ако има некој начин на кој можам да помогнам, со задоволство ќе го направам тоа. Сметај на мене.
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Мистичен напиша:
Сметам дека не си на позиција да го бараш! :)

Шегата на страна, имам многу побитни работи кои ми се во план одамна да ги направам околу форумов и порталот, па да можеме да се пофалиме задоволно: "КАЈГАНА JUST GOТ BETTER".

Се разбира, слободното време покрај професионалните обврски ми се најголема пречка за нивна реализација. Сметајте дека сите интересни идеи ќе ги реализираме, но со тек на време.

И конечно...назад на темата! :)
имам готова галерија, само треба да ја линкаш
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Немат галерија:)) кажа мистик..
ај вратете се на темава ооооооо побогу :lol:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
си размислив и реков ај да не остане ова без мој глас, според тоа што колку ги знам луѓето, колку се сериозни во нивните постови, колку има вистина во нив, и некои други параметри кои ми помогнаа да дојдам до таа оцена, највеќе ми се сфиѓа цурата што цуца на слика.... си знае она која е :)

а онака од аватар, би ја креснал Наташа
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
gTp напиша:
си размислив и реков ај да не остане ова без мој глас, според тоа што колку ги знам луѓето, колку се сериозни во нивните постови, колку има вистина во нив, и некои други параметри кои ми помогнаа да дојдам до таа оцена, највеќе ми се сфиѓа цурата што цуца на слика.... си знае она која е :)

а онака од аватар, би ја креснал Наташа
I ja kego kazev istoto :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom