Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

Член од
27 февруари 2005
Мислења
213
Поени од реакции
3
Ax, невиден атак врз мојата женственост. Ем со сила се правам интересна, ем конзервативна, а од сексуална нема ни С...само Делфин ми остана верен :roll:

Ајде уште некоја критика да чујам и да ми го зададе смтоносниот ударац :shock:
А у меѓу време идам ја на хибернирање...
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Nuanda напиша:
Sto e storijava so Macadalien i Stenmark. :shock:

ке се замаат во септември, кога ќе дојде мацедалиен во мк, па заедно ке бегаат во франција :D :D :D
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
My votes are
Devojki kat avatar : Divine
Postovi : Aceva I Devilish
A Fortune ako bef masko ke ti se odvaraf eptem mila faca imas :))

Maski :
Avatar : Acid so osmevkata ko Mona Lisa :)
Postovi : Misirkov ,Eko1, Misticen i Serdarot
Ova e samo po kratko vreme na forumot oti nikoj ne ve poznavam licno .
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
SuperGirl напиша:
Ax, невиден атак врз мојата женственост. Ем со сила се правам интересна, ем конзервативна, а од сексуална нема ни С...само Делфин ми остана верен :roll:

Ајде уште некоја критика да чујам и да ми го зададе смтоносниот ударац :shock:
А у меѓу време идам ја на хибернирање...
Седи мило, има и полошо.
Од 100 поста никаде да не бидеш спомнат е катастрофа.
Ама ако, ќе барате зрачење. Еве ти го на ќе ви прам. :lol:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Nuanda напиша:
P.S. Ej da ne sum bas najredoven pa gledam ima nekoi iznenaduvanja. Sto e storijava so Macadalien i Stenmark. :shock:
Кога некој ќе почне да се зафркава малку и на своја сметка, а на форумов има многу кои по секоја цена би реметеле некој друг, само да не им дојде ним редот (нешто како, бутни го во провалија другиот, за да не паднеш ти), се добива тоа што се добива “меѓу мене и Мацедалиен“.
Јас сум голем сеирџија, кој знае да биде и многу напорен, незгоден, но и кој знае да се нашали на своја сметка... Се нашалив неколку пати на моја сметка, а на другите тоа им дојде како дар од Бога, спасение и веднаш почнаа да реметат без усул. Работава испадна човек да не се нашали на своја сметка. Сменете нешто ново, ајде бидете малце поиновативни 8)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ејсид да дека сте администратори ми сте најсекси ... ц ц ц. Не си ласкај има други поголеми причини :lol: Дивајдер, најсекси си не се чуди :wink:
Другите ми држат нормала ... а најНЕСЕКСУАЛНО ми зрачи Никола ...
За женските не кажав ништо дека тие што ги познавам ми се другарки па ќе испадне намештаљка, а останатите исто ... си држат нормала ... наташа има вкус за аватари и по постови мислам дека има нешто екстра во неа :wink:

п.с. Стенмарк, ти кажав дека во последно време многу ме привлекуваат девојки? :oops:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
StenmarC напиша:
Кога некој ќе почне да се зафркава малку и на своја сметка, а на форумов има многу кои по секоја цена би реметеле некој друг, само да не им дојде ним редот (нешто како, бутни го во провалија другиот, за да не паднеш ти), се добива тоа што се добива “меѓу мене и Мацедалиен“.
Јас сум голем сеирџија, кој знае да биде и многу напорен, незгоден, но и кој знае да се нашали на своја сметка... Се нашалив неколку пати на моја сметка, а на другите тоа им дојде како дар од Бога, спасение и веднаш почнаа да реметат без усул. Работава испадна човек да не се нашали на своја сметка. Сменете нешто ново, ајде бидете малце поиновативни 8)

ај бе не се љути, мене колку пати ме заебаваат, и плус и ја си правам заебанции на своја сметка :D :D
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Другите ми држат нормала ... а најНЕСЕКСУАЛНО ми зрачи Никола ...
Мене па сите сте ми исти.. никогаш не сум размислувал за луѓето позади мислењата, ми било важно само напишаното.
Знам дека никогаш нема да ги сретнам тие луѓе со кои виртуелно комуницирам и гледам да има некаква смисла меѓусебното пишување.
Бидејќи ако започнам да бидам со став ко да се работи за реален, физички свет, многу ќе биде поинаква мојата реакција.
Тука ќе влезат полно елементи кои се својствени при однос со човек кој го гледаш пред себе.
Нема смисла тоа, бидејќи токму различноста и посебноста на анонимните интернет муабети е она што е интересно и поинакво.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
а зашто да не се запознаеш, многу од нас се запознаа веќе, и ич не ми е криво што се запознав со нив, стекнав многу нови пријатели
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
а зашто да не се запознаеш, многу од нас се запознаа веќе, и ич не ми е криво што се запознав со нив, стекнав многу нови пријатели
баш ми е мило за тебе:)

и аман, променето го името на темава.. или нека е најсексуален/а, или најубаво, нека е најсекси..
"најсексуалски" е збор кој би го употребила дружината фатиме, хатиџе, рамиз, баци итн..
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Наташа.. ми спомена нешто претходно околу тоа, во смисол колку си доживеала, а колку јас појма немам, па ме интересираше.. си за вонбрачна авантура..?
не со мене се разбира, барем не со типот од форумов, бидејќи тргнавме по различни патишта во нашите размислувања, али онака општо.. би прифатила ли такво нешто или ти е непоимливо и го отфрлаш од старт..?
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Никола напиша:
Наташа.. ми спомена нешто претходно околу тоа, во смисол колку си доживеала, а колку јас појма немам, па ме интересираше.. си за вонбрачна авантура..?
не со мене се разбира, барем не со типот од форумов, бидејќи тргнавме по различни патишта во нашите размислувања, али онака општо.. би прифатила ли такво нешто или ти е непоимливо и го отфрлаш од старт..?
patetika
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
поубаво патика..
патиш не оди многу во нашиов јазик можеби страдаш..
и да патетика, овај, страдалница е девојката, фала gTp:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom