Кој ви е најомразен тренер?

Статус
Затворена за нови мислења.

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
`TENK` напиша:
ko prvo nejkam da se raspravam samo si kazav,da roma se dobri zatoa so 15 boda prednost ja osvoivte titulata zatoa vo evropa ne mozete da pominete poise od prva runda!!!!!!!!!
Вака сеа.. Рома стигна прилично далеку во лигата на шампиони.. Милан ја освои лигата на шампиони.. (Интер испадна од Валенсија но сите видовме дека ја надигра.. чиста среќа.. само нема тоа врска сега). А Интер покрај Рома и Милан сепак ја освои Серија А. И тоа соборувајќи не знам колку рекорди, како во Италијанската лига така и во европскиот фудбал. А ти збори си шо сакаш..:tapp: ама реалноста е друга.
 
F

fantomX

Гостин
meazza напиша:
Вака сеа.. Рома стигна прилично далеку во лигата на шампиони.. Милан ја освои лигата на шампиони.. (Интер испадна од Валенсија но сите видовме дека ја надигра.. чиста среќа.. само нема тоа врска сега). А Интер покрај Рома и Милан сепак ја освои Серија А. И тоа соборувајќи не знам колку рекорди, како во Италијанската лига така и во европскиот фудбал. А ти збори си шо сакаш..:tapp: ама реалноста е друга.
Интер испадна од Валенсија бидејќи во Италија беа убедливо први и мислеа дека така ќе биде и со Валенсија, што и им се освети. Се надевам дека извлекле поука од сето тоа.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
75
Поени од реакции
1
Најмногу го мразам МУРИЊО оти се мисли дека се знај ама зато 4е го шитна од Целси
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Иако беше тренер во мојот омилен клуб најмногу го мразам КАПЕЛО
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
ме нервират понекогаш Сир Алекс Фергусон со нмастиката, и Мурињо некогаш прајт некој фаци. :)
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
VAN GAL, KAPELO, FERGUSON ,IMT (za so bese temata za traktori :) )
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Капело и Манчини
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Мурињо дека се радува како дете од 3 год...
 
E

elence*$

Гостин
Жозе Мурињо...гад невиден, заради него и челзи не ги сакам појке
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.763
Манчини и Рајкард ми се стандард најомразени ради неписменост,во поново време Мартин Јол -поради непсименост и глупи трансфери
Ако не е таква темата ке си пишам кои ми се најомилени.1 Спалети,Мурињо неоспорливо добар колку и да е препотентен,Алекс фергусон,Капело,Делио Роси,Серсе Козми-мада го нема одамна
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Жозе Мурињо, не дека сум за Манчестер Јунајтед, него многу ме нервира, се прави дека е БОГ! Со сите се препуцува пред утакмица, кога дадат гол некогаш остане сериозен, а уствари у себе се радува ко луд!
 
Член од
1 септември 2007
Мислења
375
Поени од реакции
0
Frank Rajkard zos ja upropasti barselona ovaja sezona kupi igra4i koi nemuse potrebni a i cel koncept na igrata im padna vo voda
 
F

fantomX

Гостин
Алекс Фергусон, одлишен тренер е ама кога ќе го видам со мастиките како шлапа, ми се повраќа:)
 
V

Viktoranius

Гостин
Незнам зошто ама Фабио Капело одсекогаш ми бил премногу антипатичен..
 

Dead Wrong

Love United Hate Glazer
Член од
8 септември 2007
Мислења
220
Поени од реакции
1
Жозе Мурињо, Арсен Венгер, Капело, .......
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom