Која е најубава серија во моментов?

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ангели.А1 Тв 14:00h. Секој ден од понеделник до петок.Теен Серија.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Лалола дефинитивно ја ставам на прво место... другото се нека оди у п.м
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ма каква лалола ѓубре латиноамериканско.
Најглупи се тие.Живи глупости,кој ги измислил бел ден да не види.
Моментално шо се даваат се.
Луди-70
Пријатели
ЦСИ-Лас вегас
Сите го сакаат рејмонд а иам други омилени шо не ги даваат моментално за сеа ова.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Еј Кирца слушај ми го зборот... прегледај ја првата епизода па после суди... мислам дека ќе падниш од смеа...

ЛАЛОЛА немој да ми ја мешаш со латиноамериканско ѓубре во кое 90% од серијата само се плаче, грозна глума и тотално глуми дијалози... Ова ти е нешто перфектно...

Патем, синоќа доби награда Златен Мартин Фиеро во Аргентина за најдобра серија на ГОДИНАТА... па сега судите :pos2:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
porano kasandra :D nez brizdis sea zabraneta ljubov csi :toe:
 
Член од
3 јули 2008
Мислења
245
Поени од реакции
9
Rebelde Way i Floricienta t.e. Mladi Buntovnici i Pepelaska
Mozebi se latino amerikanski, no mene mi se dopagaat i sum golem fan na ovie dve serii!
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Еј Кирца слушај ми го зборот... прегледај ја првата епизода па после суди... мислам дека ќе падниш од смеа...

ЛАЛОЛА немој да ми ја мешаш со латиноамериканско ѓубре во кое 90% од серијата само се плаче, грозна глума и тотално глуми дијалози... Ова ти е нешто перфектно...

Патем, синоќа доби награда Златен Мартин Фиеро во Аргентина за најдобра серија на ГОДИНАТА... па сега судите :pos2:
И титаник доби 11 оскари, кај мене сепак има златна малинка :) :)

Според мене од тоа што се прикажува на ТВ најдобри се Доктор Хаус, 24 и некои од тие кратките комедии од типот на Вил и Грејс.
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Incantesimo 9 najubavo nesto sto sum gledal do sega!
Prekrasna trogatelna prikazna za klinikata "Life"kade doktorite sekojdnevno se borat za zivotot na svoite pacienti.
Borba za zivotot i ljubovta vo semejstvoto Curti!
Neka ve ponese prikaznata za preubavata pisatelka Elena Curti i sarmantniot plasticen hirurg Davide Curti!
Neka ve magepsa magijata na pesnata "Questo incantesimo"-Alma Manera...Slusnete ja ovaa pesna i nema da ostanete ramnodusni!
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Prision Break, Friends, Despertate housewifes, Lost

Овие ги имам гледано и ми се допаѓаат, незанам дали моментално дават некоја од овие на нашите телевизии. Последниве 3 ги даваа порано на а1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom