Која е најубава серија во моментов?

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Ja pratev Frejzer na Kanal 5, CSI Miami ja pratam seuste, a spored mene DR.HOSE e nesto najdobro vo pogled na seriite.
Spanski serii ne gledam voopsto niti sum gledal nekogas.
Sex&City, Sajnfild, Friends, Site go sakaat Rejmond, se serii za gledanje i za uzivanje
 
Член од
12 јули 2008
Мислења
55
Поени од реакции
1
Desperate Housewives сега и секогаш, после The O.C. , LOST , што знам... Acording to Jim i Mad About you ја сакам, од латиноамерикански серии Tierra de paciones е супер серија Lalola и Ангели и една нова што сега почнав да ја гледам многу ми се свиѓа, Gossip Girl се вика нова серија е:tv:
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
Codigo Postal од шпанскиве сапуници, Сите го сакаат Рејмонд
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Desperate Housewives сега и секогаш, после The O.C. , LOST , што знам... Acording to Jim i Mad About you ја сакам, од латиноамерикански серии Tierra de paciones е супер серија Lalola и Ангели и една нова што сега почнав да ја гледам многу ми се свиѓа, Gossip Girl се вика нова серија е:tv:
Kako moze da ti se dopaga taa odvratna sapunica so Gabriela Kurvic?
Najodvratno na cel svet!Boze...kakvi vkusovi.:tapp:
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
Adolfo, дај бе смири се малку!
Ако тебе не ти се свиѓа, не мора да пушташ одговор? Кој си ти да испитуваш нечиј вкус? И јас се прашувам каков ти вкус имаш чим обожаваш Маѓепсани, ама си ќутам.

:uvo:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
jas pa ja obozavam MARINA i mi e omilena vo momentov, zaedno so angeli
za site ljubiteli na latino telenovelite i na seriite so Fernando Kolunga, na sitel za nekoja nedela od 17 casot m ke pocne istoriskata telenovela STRAST bas so fernando kolunga (nam poznat od esmeralda, zlobnica, alborada, esperansa)
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Adolfo, дај бе смири се малку!
Ако тебе не ти се свиѓа, не мора да пушташ одговор? Кој си ти да испитуваш нечиј вкус? И јас се прашувам каков ти вкус имаш чим обожаваш Маѓепсани, ама си ќутам.

:uvo:
A sto ti mislis deka si mnogu pameten?
Ti sto ima da se bunis vo tugo ime?
Ne zamaraj!
Isto i ti ko Jovica glejte si spanski sapuncinja i uzivajte vo takvi gomna koi nikoj veke ne gi gleda zosto se mnogu dosadni ko tebe!
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
jas pa ja obozavam MARINA i mi e omilena vo momentov, zaedno so angeli
za site ljubiteli na latino telenovelite i na seriite so Fernando Kolunga, na sitel za nekoja nedela od 17 casot m ke pocne istoriskata telenovela STRAST bas so fernando kolunga (nam poznat od esmeralda, zlobnica, alborada, esperansa)
Ne se vozbuduvajte zosto Pasion e odvratna serija,pobedno nesto nemate videno!
I na ovogodinesnite nagradi TvyNovelas kutrava serija nisto ne dobi a znaete li koj gi osvoi site statuetki-"Destilando amor"osvoi za najdobra serija,najdobra protagonistka,najdobar protagonist,najdobra muzika,najdobar producent se dobi GAVIOTA!!!!:back:
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
A sto ti mislis deka si mnogu pameten?
Ti sto ima da se bunis vo tugo ime?
Ne zamaraj!
Isto i ti ko Jovica glejte si spanski sapuncinja i uzivajte vo takvi gomna koi nikoj veke ne gi gleda zosto se mnogu dosadni ko tebe!
Колку само те жалам...

Nevermind... ON-TOPIC, моментално најдобри серии ми се Weeds, Friends i South Park! :tv:
 
Ј

јовица11

Гостин
Се придружувам во жалењето,лесна ти земја со таков начин на размислување Адолфо
Он топик Гилморе гирлс :tv:
 
Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Колку само те жалам...

Nevermind... ON-TOPIC, моментално најдобри серии ми се Weeds, Friends i South Park! :tv:
Dobro aj za da bidete zadovolni ti i Jovica i site tuka rodnini i prijateli ke mislam kako vas ok?
i mene mi se omileni Friends,South park i Weeds!
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
за мене у моментов Wicked Wicked Games ,ја даваат на Fox Life знаат тие шо имаат кабловска
 

Kajgana Shop

На врв Bottom