Која е вашата ОМИЛЕНА СЕРИЈА?

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
И пак, Stargate SG-1.
200тата епизода сабајлево во 2-3 заврши, во 2-3 попладнево ќе ја имам.. што ти е интернет (=
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Одговорив веќе на темава ама еве да направам листа на серии кои највеќе ги сакам.

The Sopranos

Rome
Home Movies
Homicide: Life on the Street (давам сексуални услуги ако некој ми ја набави:) :) :))
Nash Bridges
The Simpsons
South Park
3rd Rock from the Sun
Firefly
Quantum Leap
Judging Amy
Ed
 
Член од
10 август 2006
Мислења
178
Поени од реакции
2
STARGATE SG-1
STARGATE ATLANTIS
BATLLESTAR GALACTICA
THE TRANSFORMERS
ROBOTECH
STAR TREK THE NEXT GENERATION
STAR TREK VOYAGER
MIAMI VICE-80tih godini
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
272
Поени од реакции
1
Млади Бунтовници ми бесе нај интересна некат. А сеа Љубов у Офсајт. и секако Д СИМПСОНС!
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Морам да кажам LOST, едноставно многу ми е интригантен филмов :toe:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
The Man напиша:
Морам да кажам LOST, едноставно многу ми е интригантен филмов :toe:
Интересна да. Да нуди нешто повеќе од забава - не. Ама во својот жанр одлично ја врши својата улога. :)
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
MaLe4kA напиша:
Млади Бунтовници ми бесе нај интересна некат. А сеа Љубов у Офсајт. и секако Д СИМПСОНС!
Ne mi se luti moram da te prasam edno nagradno prasanje...Kako mozes da gledas sapunici kao Lubov u Ofsajd i zosto gi gledas,mislam ima li poraka,te relaksira li,mozes li da se vozdrzis od nervoza i ironicno smeenje koga ja voocuvas nivnata (ne)sposobnost za gluma,koja patem e izrazena vo bezmalku sekoj kadar...Ova se odnesuva do site:Razbiram deka dengubenjeto e mnogu privlecno no da se gledaat takvi gluposti e navistina zalno!Zivotot e kratok ze da se zadovoluvate so niskobugzetni filmcinja ili sapunici,a ne se odnesuva samo na toa,treba da se stremite da naucite nesto novo vo sekoj mig, od sekoe nesto!
Da ne se razbereme pogresno,Simpsons-RULZ
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
21
Поени од реакции
0
Bada Bing! напиша:
Интересна да. Да нуди нешто повеќе од забава - не. Ама во својот жанр одлично ја врши својата улога. :)
Нуди забава за тој шо бара забава...А дека си ја врши работата ДА и поише од тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom