Кошаркарски онлајн менаџер

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Лелееееее не сум нормален еј.Победа над креатив со 2 разлика со кош на 7 секунди пред крај.Првите 2 четвртини ме издиша ама другите 2 го откорнав.Последна минута водам 3 разлика за да на 10 секунди ми даде тројка за нерешено па одма ја давам кош и тука почнува стравот да не ми даде кош од центат ама не даде.:vozbud::vozbud:
Прво место и суперлига чекај ме.:eek:lee::eek:lee::eek:lee:

Честито на тие што тепаа.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Очекувана победа :mist:
КК Ангели Леов vs Теам 47538 81:60

Добра игра покажаа кај мене а најдобар во тимот ми беше дебитантот на натпреварот Tom Aizenberg

Tom Aizenberg 25 коша (Одбраната му е 10ка)
Aimo Tikka 18 коша
David Leoni 12 коша
 
Член од
3 април 2008
Мислења
92
Поени од реакции
1
Леле колакава разлика има од 1.1 до 1.2! Во 1.1 има 2 убедливи тима, а во 1.2 сме барем првите 5. Згора на сето тоа...имаме и далеку послаби тимови од вас.

Edit: Можам да градам нови седишта само ако сум во плус со буџет? Зошто неќе да ми гради, а сум - 350000.
 
V

Viktoranius

Гостин
Изгубив од КК Тикшвеш очекувано.

Сега имам 5 победи, и 5 порази. Одиме понатаму.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Изгубив и ја, очекувано, ама добар бев, се држев долго време, негде 10 на крај изгубив.
Грешките си го прават своето, секој втор напад топката иде во аут, чекори прават моиве играчи, не знаат да ја водат топката.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Голема грешка направив што земав играчи со индекс околу 14.000 наместо да си земам еден играч асален со индекс над 20.000 :S
 
Член од
16 април 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
Лелееееее не сум нормален еј.Победа над креатив со 2 разлика со кош на 7 секунди пред крај.Првите 2 четвртини ме издиша ама другите 2 го откорнав.Последна минута водам 3 разлика за да на 10 секунди ми даде тројка за нерешено па одма ја давам кош и тука почнува стравот да не ми даде кош од центат ама не даде.:vozbud::vozbud:
Прво место и суперлига чекај ме.:eek:lee::eek:lee::eek:lee:

Честито на тие што тепаа.
Ај честито друже победа :smir:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Фала фала следниот пат повеќе среќа.Знаев дека нешо ќе пишеш.Многу големо гзло сум знам тоа:vozbud:.Ама сеа играм против борац па после тоа очекувам да корнам.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Да он е.Па така е и на чаразај.:helou:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Абе се пријавивте за цб мани.Сигурно ви стигна порака дека можеш да се пријавиш на нешто и таму бараш цб нмани и изглеа ти даваат а и плус има форум за чаразај.Ја побарав 20 пошо сите глеам бараат 4,17 ми беше срам повеќе па вак е доволно за едно купче.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Абе се пријавивте за цб мани.Сигурно ви стигна порака дека можеш да се пријавиш на нешто и таму бараш цб нмани и изглеа ти даваат а и плус има форум за чаразај.Ја побарав 20 пошо сите глеам бараат 4,17 ми беше срам повеќе па вак е доволно за едно купче.
А така го даваат ? бесплатно ?
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
www.ex-yu-cbm.com
ЕВЕ
идете тука па видете мен еуште не ми дале цб мани.Ама чекав негде пола ден да ми дадат да влезам во тоа додека ти ја проверуваат адресата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom