Косово се самопрогласи за независно, пукотници на прославата во Скопје

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Сите што пукаа денес по којзнае кој пат си го покажаа нивото на еволуција до кај што стигнале. Мислам дека интелектот им е на слично ниво како Крапинскиот човек или Неандарталецот само што тие имале камења и дрва, а нашиве сакани сограѓани имаат калаши.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.643
Поени од реакции
5.318
Ако брат Љубе не направил ништо за Македонија?Греота е така за човекот..Еден од малкумината што од конфликтот во 2001 година излегоа како херои е токму Брат Љубе..Тој сега е во Хаг, за јас, ТМРО, Македонцки, да бидиме на слобода..Сите сме јаки на тастер, дома пред компјутер,електризирани зависно од ситуацијата!Додека Брат Љубе е во затвор за некој да го негира неговото дело?Македонцки, кој направил повеќе за Македонија од Љубе?Кој, наброј ми тука?
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
[media]http://youtube.com/watch?v=OPd1CDRbvaM&feature=user[/media]
[media]http://youtube.com/watch?v=b9jZ01GUD_4&feature=user[/media]
[media]http://youtube.com/watch?v=KSSqmociI20&feature=user[/media]
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Vij sega Kosova nema da trugna da razpravjam kolko e hubava Bulgaria ama ako nie sme ciganska drzava kaji mi Kosovo kakvo e?
ja nemam nisto protiv ciganite i mnogu gi pocituvam bugarite.
a kosovo e teritorija na losi faci.
ako najdes nekoj normalen tamu eve togas besi me.(isklucok se srbite vo svoite enklavi)
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
3
Колку само не сваќате дека со признавањето на Косово за независно почнува и планот на отцепување на западниот дел на Македонија. Дали тоа не го увидувате. Со која цел дојдоа 150000 избеглици од Косово во 1999 и земаа македонски пасоши. Не за да се сликаат по просториите на МВР. Имаат своја цел која ќе им се исполни. Можеби не за 2,3,4 години но ќе дојдат до крајот. Читам овде како некои се прават со сила слепи и не ја увидуваат целата ситуација која е настаната. Како може србите да не се браќа на македонците. Па кои се онда, албанците, Албанците. Дај преиспитајте си ги своите ставови и ставете прст на глава. Избројте до 10 пред да напишете уште некоја глупост
Po tochno ot tova nema kak da se kaje. :smir: Dano horata vidat istinata i razberat koi sa im prijateli i koi ne.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
to ajdeeeeeeeeeeeee
delije i grobari konacno united
mobilizacija pa idemo da im jebemo mater.........
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Ппекинете со навреди сите веднаш !
ако имате комплекс набиено и сакате да се вреѓате правете го тоа по приватни пораки
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Abe seljaciste prvin staj go rusevski za avatar a ne si mi go stail toj seljakot a pogolemi ropaci seljacista i neznam uste sto nema od toa srbite i dosta go :drk: na niv

komunjaro glupa.jas iskazav vo moite postovi deka sum srbin.
a na toj "seljakot" mozes za zuluf da mu se fatis.
aj dosta se raspravam so sponcive pa uste i so tebe treba
 

PIRRO

Walking away
Член од
25 ноември 2007
Мислења
561
Поени од реакции
7
сите албанци слават денес а не има во целиот свет, не има и тука во мкд... па се слави, се колат јагниња,волови, да се поролее крв за да се потсетиме на крвта пролеана на хероите што загинале за татковината, се палат огнови, тоа е пламенот на слободата во нашите срца, се пука да се слушне и на небо и на земја дека од денес и косово е независно... GOD BLESS THE UNITED STATES OF ALBANIA
 

Arioth

Purpletrator
Член од
20 февруари 2007
Мислења
527
Поени од реакции
82
сите албанци слават денес а не има во целиот свет, не има и тука во мкд... па се слави, се колат јагниња,волови, да се поролее крв за да се потсетиме на крвта пролеана на хероите што загинале за татковината, се палат огнови, тоа е пламенот на слободата во нашите срца, се пука да се слушне и на небо и на земја дека од денес и косово е независно... GOD BLESS THE UNITED STATES OF ALBANIA
Еве ги вашите браќа
 

efendi

Трпение Спасение
Член од
20 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Што знае дете што е сдсм?!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom