Копија на SAMSUNG GALAXY S3 донесен од DUBAI има некој искуство со такој телефон?

Член од
12 август 2012
Мислења
317
Поени од реакции
100
http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=633769 еве го линкот каде се продава има и видео па ми изгледа дека се е во ред,има некој искуство со вакој телефон од Дубаи?

*Сум погрешил со ТАКОЈ мислев така неможам насловот да го сменам :)
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Ако зумираш поубаво позади на маската пишува Made in China. Пробај :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=633769 еве го линкот каде се продава има и видео па ми изгледа дека се е во ред,има некој искуство со вакој телефон од Дубаи?

*Сум погрешил со ТАКОЈ мислев така неможам насловот да го сменам :)
Ако сакаш да ги лажеш другите (пример, во кафич) дека имаш нешто што личи на S3, тогаш зимај. За било која друга причина различна од оваа, не.
 
Член од
1 октомври 2012
Мислења
401
Поени од реакции
307
Ако ти е за чалам, земи го, инаку Ѕ3-то е моменталнио најмоќниот смартфон што постои. Еден другар има, лета телефонот, е разликата со овој е што ќе биде трактор.
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
На изглед е сличен да, ама од моментот кога ќе допреш со прстот на екранот и ќе почнеш да го чепкаш софтверот, ќе мислиш ко да работиш со сматфон од пред 4-5 години со резистивен тач.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
На изглед е сличен да, ама од моментот кога ќе допреш со прстот на екранот и ќе почнеш да го чепкаш софтверот, ќе мислиш ко да работиш со сматфон од пред 4-5 години со резистивен тач.
Како бе сличен? Во ништо не е ист, 5 пати помал е (не прочитав никаде дека е Mini) и тоа „андроидот“ накај 2.3 ми оди...
 
Член од
4 јануари 2013
Мислења
162
Поени од реакции
89
Никогаш не би купил копија. Копија купува некој што сака само да се фали многу.
 
Член од
8 февруари 2012
Мислења
83
Поени од реакции
3
телефонот не чини за ништо.. освен за чалам. имаш камера вга.. копчињата тие доле се како на старите алкатели треба со чук да ги притиснеш.. тачот малце зеза после некое време употребување и не е смарт. има некој андроид али не ми се верува дека сите апликации ке работат.. само знам дека подржува 32гб мемориска .. инаку тие телефони во дубаи се 2000денари ;) па размисли дали ти се исплака
 
Член од
13 март 2012
Мислења
476
Поени од реакции
128
Немој да си го зел катастрофа е.Остај сто те лажат дека е од Дубаи се е кинеско :гомце:
 
Член од
12 август 2012
Мислења
317
Поени од реакции
100
Виблагодарам на советите, ме интересира доколку на некој му имаат купено ваков од Дубаи да ми напише баш ме интересира.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Виблагодарам на советите, ме интересира доколку на некој му имаат купено ваков од Дубаи да ми напише баш ме интересира.
Вчера ми дојде ден со "iPhone 4S" од Дубаи, демек најдобрата копија.... Го платил таму 120 долари... тој пари да ми даваат не го зимам од што беше чкарт, кочи, корне, апликациите врска немаат, сетинзите катастрофа, во пеинт праени, фалат опции, спор....
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
78
Копија на мобилен телефон....што уште нема да купат луѓево. Боље Nokia 3310 да земеш него вакво нешто. Да го наречеш срање е комплимент...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom