Концерт од соништата и неостварената желба

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Iron Maiden Bon Jovi, Aerosmith, Sum41, Kiss..
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Кој ви е концерт од соништата,на кој од секогаш сте сакале да идете,но не сте можеле,а би дале се за да идете,или ако сте си ја исполниле таа желба пишете го искуството од вашиот концерт од соништата
Најмногу сакам да одам на Depeche Mode, ама таа желба тешко дека ќе ми се оствари :(
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Shakira...:pipi:

Ќе биде и тоа некогаш, мора да биде...:jaj:
 
Член од
13 февруари 2008
Мислења
104
Поени од реакции
1
Неостварена желба ми е да отидам на концерт на Opeth и да седам во бекстејџ со Mikael Akerfeld :vozbud:
 
Член од
29 јули 2006
Мислења
61
Поени од реакции
0
Maka mi e so ne bev na metalika koa bea vo belgrad ili zagreb bese ne mi teknuva, polagav matura. ali bi sakala da odam na korn...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
gi cekam bad copy pak da dojdat pa da napraime neso so toa vutrata i backstage-ot,toa bi sakal da go doziveam.........

a isto bi sakal da idam na zdravko colic i na "ti si mi u krvi" da se sluci ona najubavoto so ona sto najmnogu mi znaci vo zivotot...........
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Еvanescence.....наскоро ќе биде и тоа...!
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Bruce Springsteen, Scorpions, Iron Maiden, Metallica ( valjda ke go bide ova leto ) ....
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
KISS да ги гледам во живо, концерт снова, и желба што ќе ми се оствари на 15 мај. :boki13:
...NOT! Евентуално ако успееме со д карпентер да се договориме за Софија, ако не, ќе чекам друга прилика. :(
 
Член од
9 март 2008
Мислења
184
Поени од реакции
4
Najgolemata zelba mi e da idam na koncert na Alice in Chains ama znam deka nikogas nema da mi se ispolni zasto zatoa sto Layne go nema posle Pantera isto neam teoretski sansi pa Guns and roses , Led Zeppelin i Kiss a edna zelba mi se ostvari da idam na koncert na White Snake.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
60
Поени од реакции
3
неостварена.. и мислам дека нема ни да се оствари више стари се.. The one and only :cuc:Prodigy... аа се би дал
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559


Тхис ис д шит Белата сензација
Biggest Dance Event :party3::party3:
 

TinyGiant

што сакам
Член од
9 април 2008
Мислења
236
Поени од реакции
3
РЕД ХОТ ЧИЛИ ПЕПЕРС ми беа сонот што ми се оствари. До пред да дознаам дека воопшто ке дојдат, бев спремен да напраам многу глупости само за да присуствувам на нивни концерт и коа конечно се случи...:drk::drk::drk::drk::drk: тоа беше најдобриот саат и кусур у живот. Тоа не се опишува, мора да се биде таму за да се осети.

...а за нешто што нема никогаш да си простам се PRODIGY :zid:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom