Конечно сфатив дека...

B

Blacks

Гостин
Конечно сфатив дека е време да превземам иницијатива.. Да си го повратам животот повторно во мои раце..
Никогаш не е касно (а можеби и е)
 
С

Сатори

Гостин
... никогаш нема да сфатам по која игра на случајноста ме ставаат и таму кај што ме нема, fuck, никогаш не сум сакала раскажувачи на приказни, дури и своите приказни не ги сакам понекогаш.
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
дека... постои СРЕЌА ама онаа вистинската и Љубов која мислев никогаш нема да ја доживеам:pos2::vozbud::smir:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
...дека треба да се користат добрите моменти во животот, бидејќи се многу кратки а и многу потребни.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Дека Македонија е многу јака во ракомет :vozbud: :vozbud:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
You must take control.
And maintain,maintain,till it gets into your subconcius and becomes a part of you.
Than,i will be satisfied.
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Време е за нова љубов :pos:Колку само се коси ова со моите општи сфаќања за љубов,али ај,нека е.Готово више,расчистувам со било какви остатоци од старата љубов(или поточно старите љубови),бившата љубов,односно предбившата :pos: и неостварената љубов(и овде нека иде множина).Односно,не нова љубов,туку нова занимација,уште не е докажано дека сум способна за љубов :pos:
 

Marionka_z

Omnia mea mecum porto
Член од
16 јануари 2009
Мислења
208
Поени од реакции
29
Nesrekata e samo sostojba na umot. I isto svativ deka zivotot navistina e ubav, so site prekrasni i uzasni momenti vo nego.
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Дека сум многу среќно суштество што имам родители што и по толку години се сакаат како првиот ден.
:back:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
...дека не смеам да мислам само на краток, туку и на долг рок...
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.664
Конечно сфатив дека...

..си го сакам животот.​
 

Kajgana Shop

На врв Bottom