Конечно сфатив дека...

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Конечно сфатив дека од премногу мислење за некои ствари, боли глава.. Животот е краток да застануваме на едно место и го дрвиме.. мора да продолжиме понатаму.
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
конечно сфатив дека нишо не сфаќам.... ама сфатив и дека некои ствари знам... си го сакам вампирчето
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
39
Поени од реакции
4
Jas svativ deka: familijata e neshto sveti, deka smrtta e najgadnata rabota na ovoj svet, deka ona st one me ubi me napravi pojaka t.e. vishe chelik stanav, deka imalo ima i ke ima luge sto ke me sakaat sto ke me cenat i sto ke m itrebaat a isto taka i jas na niv, aeeee mnogu raboti....
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Некои луге никогаш нема да се променат без разлика колку јас силно го посакувам тоа и се трудам со сите можни средства и сила.
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Многу ме плаши смртта,особено туѓата,иако имаше период каде воопшто не ми беше гајле дали јас ќе умрам.

Не можам да поднесам некој/нешто да ми ја одземе слободата.

Секаков вид на ограничувања,наредби,казни,моралности кои некои луѓе си земаат право да ми ги наметнат ме тераат најчесто на самодеструкција,а помалку често и на околна деструкција.

Се што ми е убаво,што сум го посакувала подолго време и конечно сум го добила успевам да го уништам,расипам,или да го отсакам само што ќе дојде.
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Чистењето магдонос има крајно релаксирачки ефект :)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Луѓето брзо забораваат некои работи што ги имаш напраено за нив
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
534
Конечно сватив... дека не треба да се замарам за ништо, бидејќи ако нештото е твое само ќе дое.
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Конечно сфатив дека , секој ден се обидувам да сфатам нешто ама никако да го направам тоа:tapp:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
....дека џабе е цел оној труд и нервози,некои луѓе никогаш нема да научат дека со нивниот однос можеби и ненамерно ги повредуваат оние кои сакаат само да им помогнат.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
дека Горкуф е стварно многу добар играч... Сидорф аут, Горкуф ин
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
toa so go sakam najmogu ne mozi da mi se ostvari....ili koga se ke bidi vo red ke si tera rabotata na krajot sekogas ja zafrknuvam i sve paga vo voda.......se mrazam so sum takov:nesum: dzabe pram se i na kraj mora da rasipam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom