Колку често се бричите и на колку време?

S

Svetovid

Гостин
RaGeAnGeL напиша:
svetovid....per kazi ime me mrzit ova da go pisam ......od kaj zakluci deka sum dete :?: :lol: i ne skokaj odma...jas bef mnogu kulturna i primerna ko te prashav za shlemot....E togash ti svrti muabet vo druga nasoka....i jas kako primerna devojka samo te sledam i ti odgovaram :lol: :lol: :lol: :lol:
Divider...imam 2 per...bashka so ke mi e Lagadin daleku e :lol: :lol: :lol: :lol: cuvaja za na sakara ko ke ojme nekogash :lol: EJ EJ ...i koj e tasma??koja e tvoja???ima i za mene? :roll: :lol:
Ha ha, abee izlea ja sum prestaren pa mislam deka site se deca. Inaku iskusna cura, a? Mmmmmmm :wink:
 
S

Svetovid

Гостин
Divider напиша:
Не бе каква тепачка, моја е и крај. Светко мојТ да плачиТ. Нели Рејџ.
Dobro be nosi. Ionaka dovolno napishav za da me skrshi Zhena mi ako me doznae (zabelezhete Zhena mi so golemo "Zh") :lol: :lol:
Samo pazi tvojana Lamja da ne te doznae Zmevuuu, kumeeee... :lol: :lol:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
каква ламја бе, аждаја. Крвта ми ја исцица, ме изџвака и исплука, и со оган ме изгоре. Почекај ќе видиш самиот.
 
P

Princ

Гостин
еднаш во две недели и тоа едвај сосила. една од работите што мрзам да ги правам.
Поздрав.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
mazi....site ste isti breeeeeeeee breeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......so pojke pisite za vashite zeni jas se pojke sum zainteresirana za niv...aj ke se smenime jas maz mi vie zenite vashi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
S

Svetovid

Гостин
RaGeAnGeL напиша:
mazi....site ste isti breeeeeeeee breeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......so pojke pisite za vashite zeni jas se pojke sum zainteresirana za niv...aj ke se smenime jas maz mi vie zenite vashi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KAJGANA SWINGER'S SOCIETY
Join now and get the first month's membership as free trial! :lol: :lol:
Uups chekaj malku! Ti mazhot ti go nudish vo zamena za zhena mi, ili sebe si se nudish? Ajjj, abe ovaa muzhot si go nudi. Neka fala nesho ne bi probal!
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
vidi napraj tamu neso da imat....buy one get one free
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Buy one, get Rage free некако боље звучиТ!!
 
Член од
13 март 2005
Мислења
15
Поени од реакции
3
ај ај ај. Драги друже Дивидер
а таму на историја овој скокачов на скокалници ( ко матти никенен е испаднат на сликава) Световид Триглав или Кораб како беше? правила за културен натпревар меѓу народите воспоставува ( на национална верска или расна основа , како и на сексуална или нешо сл). Тука му се пуштивте на девојчето ко хиени, малтретирате послаби од себе и тоа у дует. како вас није срамота бре? ;-)
Световид само да те поздравам
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не му се пуштивме, Рејџ ми е една од моите тетици, кои сакам да ме милуваат, галат, љубат неизмерно, по целот тело, нели. А Светко, криво му е на чоекот што мене ме сакаат појќе.

Нели Рејџ. Боље цвикера за сонце него шлем!!
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
ke te pazam ke te mazam i ke te vikam dzordz....a sekoj petok i sabota pod noze ke te gazam za da ojacash...cvikerata ti e besna ama ceckalicata me nervira...shlemot od drugar ti mi e slaba tocka :lol: :lol: :lol: :lol: desert_fox izvini od kaj vide deka me maltretiraat? :lol: :lol: :lol: fala za pomoshta ama ...samo odmaram mozok so ovie jas :lol: :lol: :lol:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
брее Раге дадо, сите во еден пост ги откачи :lol:
 
S

Svetovid

Гостин
desert_fox напиша:
ај ај ај. Драги друже Дивидер
а таму на историја овој скокачов на скокалници ( ко матти никенен е испаднат на сликава) Световид Триглав или Кораб како беше? правила за културен натпревар меѓу народите воспоставува ( на национална верска или расна основа , како и на сексуална или нешо сл). Тука му се пуштивте на девојчето ко хиени, малтретирате послаби од себе и тоа у дует. како вас није срамота бре? ;-)
Световид само да те поздравам
Bidi mi i ti pozdraven kuma lijo! Sho pa tebe krivo da ne ti e! Aj chitaj sho pishuva kutra maltretirana dusha!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Опаааа, Рејџ, то волим, Џорџ, јеее!!! Спенк ми бејби, спенк хард!!

Кај виде чачакалица?? Така ми е само поставена раката, онака мудро, замислено, нали!!
 
Член од
13 март 2005
Мислења
15
Поени од реакции
3
VeGaS напиша:
брее Раге дадо, сите во еден пост ги откачи :lol:
Прво да се извинам за тоа девојче што те нареков „Раге дадо„(види погоре, а некои други дури и тетка те викаат). Второ ,можеби ми се причинило дека те малтретираат, ама и преевентивно го кажав тоа, знаејки ги и двајцата. И трето колку што можам да видам одлично се справуваш па ќе се извинам и не те бранам повеќе(ама да не биде ко у приказната за овчарот кога викал волк волк, а немало волк, па после кога навистина дошол волкот никој не му дошол на помош ;-))

п.с мислам дека дивидер сигурно има чачкалица и е сликан у Дестан, а вегас колку се израдува што не откачи мислам дека ако те стаат на листа на кладилница ќе се клади на тебе , иако коефициентот за тебе е прилично голем (6.80)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom