Колку често се бричите и на колку време?

Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
Биххахахахха :twisted:
 
Член од
31 јануари 2005
Мислења
145
Поени од реакции
22
Se bricam na 15dena ,a toa bricenje mi trae 35-40min.
I MNOGU MI E bad KOGA SE BRICAM! :evil:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
VeGaS напиша:
The`bItCh напиша:
VeGaS напиша:
jas se mislam dali da se strugnam ili ne :)))

daj neka kazat mominjata kako poveke ne sakaat ? bricheni ili malce zapostaveni, onaka wild ko od jungla da sme iskochile :lol:

Ахахахахахаха јас сакам таквиииииииииииииии ко од џунгла :mrgreen:
секси се :oops:
ah, sea mi e jasno na koja finta sum te fatil :)))
кикикики еби се:))))))))))))
btw.. зато таков аватар стави тииииииииииииииии :P
аихихи:))))
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
VaseSK напиша:
Se bricam na 15dena ,a toa bricenje mi trae 35-40min.
I MNOGU MI E bad KOGA SE BRICAM! :evil:

Инаку ти имаш брада ко на дедо мраз а?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Нели, ужас, кому му текна алал!!

Туку јас морам секое сабајле да се бричам (брадата) за на работа. Ееее кога бев помал и ме болеше уво дали треба да се бричам или не, вака....

Под мишки еднаш на две недели!!

Таквиот не го бричам (иако го иам два три пати од кеиф и е заебав), чеша кога ќе подрасне, како лудо чеша. Но, кај женцките е супер, мазно, брееееј, убајна.
Ако не верувате, Рејџ ќе потврди, нели Рејџ. Златната таа, не ме знае, ама не се лути. Нели.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
постов еј :lol:
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Divider напиша:
Нели, ужас, кому му текна алал!!

Туку јас морам секое сабајле да се бричам (брадата) за на работа. Ееее кога бев помал и ме болеше уво дали треба да се бричам или не, вака....

Под мишки еднаш на две недели!!

Таквиот не го бричам (иако го иам два три пати од кеиф и е заебав), чеша кога ќе подрасне, како лудо чеша. Но, кај женцките е супер, мазно, брееееј, убајна.
Ако не верувате, Рејџ ќе потврди, нели Рејџ. Златната таа, не ме знае, ама не се лути. Нели.
zlaten toj najubav.....rage ic ne se luti....i potvrduvam...mazno mh mh mh za merak
 
S

Svetovid

Гостин
I ja sum za tasmosani. Nemash posle toa puna usta stidni vlakna :D A bashka i par curici mi imaat kazhano deka i oni poishe filing imaat pri kunilingus koa se tasmosani! Yummie :twisted:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ooo Бичо се појави, добредојде. Мора ли бе да носиш тоа шлемот?? Или бричена ти е главата, а срам ти е да ја покажеш? Хехехе.
Велком, велком Световиде Триглаву!
 
S

Svetovid

Гостин
Divider напиша:
Велком, велком Световиде Триглаву!
Уелфаунд, уелфаунд (у превод: добренајдов, добренајдов) :D
Модератор, а? Машааалааааа, ќе го бидне форумов! Инаку шленот, па како да ти кажам: Каде Бичо, таму и шлемот! Како инаку ќе ме препознаат другиве азиланти од ВМацедониа хихихихи :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Но, кога сме кај бричењето, ја виде ли некој џотката на Руслана? Е, тоа е бричење.
Би ги прашал невестите на форумов али преферираат депилација (каква, лана-топла), бричење, скубење, вотевер праат за да се улепшаат. Или некоја ака да оди рунтава, како мечка. Шо нам има и такви, нели.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Divider напиша:
Но, кога сме кај бричењето, ја виде ли некој џотката на Руслана? Е, тоа е бричење.
Би ги прашал невестите на форумов али преферираат депилација (каква, лана-топла), бричење, скубење, вотевер праат за да се улепшаат. Или некоја ака да оди рунтава, како мечка. Шо нам има и такви, нели.
zaso ofaj smenal user....i de so toj shlemot istaj da vidam so globus imas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: divider....zenishtava sve probvet...iskreno depilacija boliiiiiiiiiiiiiiiiiii ali jebehs mu mater vredi.... :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom