Колку сте ГЕЈ?

Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Аман - си ја сокрши главата за ништо и пак не сфати дека темава се наоѓа во под-форум за сеир :pos: !!!

Ако ти пречи хомосексуалноста ти препорачувам една поговорка : “Не си го пикај газето таму кадешто се перат куренца!“ :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.354
Поени од реакции
7.500
33%. Too straight
Опушти се стрејт момче. Денешните жени сакале мажи со помеки рабови за кои може да се фатат.
Демнит
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
divine напиша:
Јас прибидејќи не сум, реков да направам ... а зашто ми испадна 100%???????? :poos: :poos: :poos: :poos: :poos:
Ја не викам дека не сум, ама не рачунав па на фул 100-ка :shock:
Кој ќе учи сеа мушки стратегии на стари години, па мал ми бил, па не ми се дигал, па свршила ли глумела ли...ееееј, беља :?
Него Дивне, пошто глеам дека ми се уклапаш у бројка, а и онака ми се уклапаш, дај ние да си се се фатиме за озбилно, а?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Aceva, од одма ти се давам, ама има еден проблем ... грешка сме двете ... после 100-ката давало нов резултат ... така да не сме 100% лезбејки :pos: :pos: :pos:
Го немам пак направено тестот, ама ако се падне над 50% твоја сум! :poos: :wink:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Дојдов до констатација, дека ако Мацедалиен е женско ке биде стрејт, ако јас или некои од другите ќе бидеме лезбејки.....брееееее....никако да го заебес овој....туууу :? :? :? :?
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
divine напиша:
Aceva, од одма ти се давам, ама има еден проблем ... грешка сме двете ... после 100-ката давало нов резултат ... така да не сме 100% лезбејки :pos: :pos: :pos:
Го немам пак направено тестот, ама ако се падне над 50% твоја сум! :poos: :wink:
Da beee, samo 40 fucking posto! I pokraj toa zato so menjam ulje u kola! Ete Divne, te ispustiv od ruka :cry:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Toreador напиша:
Дојдов до констатација, дека ако Мацедалиен е женско ке биде стрејт, ако јас или некои од другите ќе бидеме лезбејки.....брееееее....никако да го заебес овој....туууу :? :? :? :?
Констатацијата ти е... Остај више! Само да напоменам : не сакам жени заробени у машко тело :wink: Ако сум педерајка значи дека сум маж и сакам да сум со маж а не дека сакам да имам “рупица испод жупица“. Твоите математики ептен нелогични ми се :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Toreador напиша:
Дојдов до констатација, дека ако Мацедалиен е женско ке биде стрејт, ако јас или некои од другите ќе бидеме лезбејки.....брееееее....никако да го заебес овој....туууу :
Не според сликава! :pos:

 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
divine напиша:
Јас прибидејќи не сум, реков да направам ... а зашто ми испадна 100%???????? :poos: :poos: :poos: :poos: :poos:
zash ne si kliknala na next... prvite 100% na sekoj mu gi dava toa gaymeterot demek radi :)

OBDN e 87% gay iako znae da smeni i ulje u kola :pos:

Svetodvide, zemi ti so pepel zatri si go liceto, nem slucajno nekoj da ti rece deka si gay...
 
H

HCL

Гостин
Јас сум 30%,Damnit!!!Мора да е тоа бидејќи си депилирам пубични влакна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom