Колку спиете?

N

NeMiRnA

Гостин
legnuvam u 6 stanuvam u 10 ili 2 saat zavisi,nemozam mn da spijam posle ko drogirano se osekam
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
normalno 7-8 saati, ali ako sum umorna onda nakaj 10saati garant... a vise poise od 10 saati odma se budam.
 

~MadaGascAR~

Yeah..Whatever...
Член од
23 јули 2006
Мислења
90
Поени од реакции
1
pa... legnuvam razlicno..od 2 do kaj 4..i stanuvam nakaj 10..soo da praam i da sakam pouise ne mozam..me budi brat mi:)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Спијам едно 10 саати максимум...Тоа ми е доволно за да се осеќам наспано.
 

dexter

Бадијала!Форум
Член од
16 јуни 2005
Мислења
472
Поени од реакции
3
Легнувам у 12:00-01:00 најчесто, а станувам кај 7:00-8:00. И ептен ретко, ако сум многу уморен станувам кај 9:00.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
20
pa zavisi ali sekoe sabajle osven vo vikend sum na trening i moram da stanam od 8 : 30. prosecno si legnuvam kaj 1,1:30 a nekogas mi se slucuva i da spijam po petnaeset minuti alio sekad zavisi od situacija
 
Член од
20 август 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
pa... najveke 10 sata bidejki majka mi sekogas me budi i potoas nenaspiena...
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Едно 10 саати сигурно. Ептен голема спанка сум. Би спиела многу повеќе, но што да праам кога секогаш ме будат:(
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.351
Поени од реакции
21
Пааа..легнувам во 3-4-5, станувам во 12-13...Не е малце спиење...ама терминот е незгоден. Го губам денот и после немам волја за ништо.
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
3.994
Поени од реакции
708
Pa vaka legnuvam najchesto okolu 6-7 nautro i stanuvam okolu 4:00 4:30 otprilika 10 casa nekogash mi se deshavalo i do 13h :)
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
EEEEEEEEj toa spienje... Spijam samo po 3-4 saata znam deka ne e zdravo i vecito se raspravam po doma za toa. :(
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Секој работен ден од 07:00 до 15:00 часот, како фирма сум некоја и строго се држам за термините. Да заспијам порано може али станување порано од предвиденото не. Пациент. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom