Колку сексуални партнери сте имале?

Колку секс партнери сте имале?

  • Женско сум и сум имала 1-5

    Гласови: 60 16,4%
  • Женско сум и сум имала 6-15

    Гласови: 23 6,3%
  • Женско сум и сум имала 16-30

    Гласови: 3 0,8%
  • Женско сум и сум имала повеќе од 30

    Гласови: 3 0,8%
  • Машко сум и сум имал 1-5

    Гласови: 126 34,4%
  • Машко сум и сум имал 6-15

    Гласови: 48 13,1%
  • Машко сум и сум имал 16-30

    Гласови: 24 6,6%
  • Машко сум и сум имал повеќе од 30

    Гласови: 31 8,5%
  • Сум немал/а сексуален/на партнер/ка

    Гласови: 48 13,1%

  • Вкупно гласачи
    366
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
`AnGe|4E` напиша:
:ija: :ija:Абе шо?!
Шо лошо е тоа? За тоа не ми се свиѓа темава пошто сите ти судат...ако имаш еден лузер си. Ако имаш повеќе од еден курва си. Коа видов коментари, само 5-6 имам не се многу...според чии стандарди не се многу? Се срамиш од бројот малку ти се? Глупости...

Имаше време коа невиноста беше ствар за гордеење...е кај заминаа тиа времиња :) Машките сеа само си го множат бројот, побрзо им се зголемува и од бактерии, 1, 2, 4, 16, 256... А жените само се кријат срамота било... али К-15 убаво си рекоа: Шо мислеше, шо мислеше кад се онадеше.
 
Член од
4 мај 2006
Мислења
6
Поени од реакции
0
jas sum si imala samo eden seksualen partner i se gordeam so toa i ic nejkam da se falam so golemi brojki kako nekoi od vas.:je:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
BeBe11 напиша:
Шо лошо е тоа? За тоа не ми се свиѓа темава пошто сите ти судат...ако имаш еден лузер си. Ако имаш повеќе од еден курва си. Коа видов коментари, само 5-6 имам не се многу...според чии стандарди не се многу? Се срамиш од бројот малку ти се? Глупости...

Имаше време коа невиноста беше ствар за гордеење...е кај заминаа тиа времиња :) Машките сеа само си го множат бројот, побрзо им се зголемува и од бактерии, 1, 2, 4, 16, 256... А жените само се кријат срамота било... али К-15 убаво си рекоа: Шо мислеше, шо мислеше кад се онадеше.
Од кај го заклучи ти тоа ти се молам? НЕ и реплицирав јас на нејзе заради тоа што е лошо да имаш еден партнер. Ништо од горенаведеното не се однесува на мојот пост.Нема врска со него. Сосем друго беше прашањето и смислата на прашањето.
Јас сум немала ниеден со моите 15 години.Па не се срамам да кажам.
Девојката е моја врсничка,живее во мојот град,речиси ја знам и затоа ми падна чудно па така изреагирав. Па сеа ваљда ти си таа што суди овде...(грешно):wink:
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
`AnGe|4E` напиша:
Од кај го заклучи ти тоа ти се молам? НЕ и реплицирав јас на нејзе заради тоа што е лошо да имаш еден партнер. Ништо од горенаведеното не се однесува на мојот пост.Нема врска со него. Сосем друго беше прашањето и смислата на прашањето.
Јас сум немала ниеден со моите 15 години.Па не се срамам да кажам.
Девојката е моја врсничка,живее во мојот град,речиси ја знам и затоа ми падна чудно па така изреагирав. Па сеа ваљда ти си таа што суди овде...(грешно):wink:
Не судам ја уопште кон сите се важеше постот а не кон тебе. Твојот пост само го земав као пример, а иначе мојот пост важи за 50% од репликите тука...мислам дека убаво се изјаснив ти прочитај пак убаво.

А и за тоа дека мојот пост нема врска со твојот, и за тоа си у право, општо коментирав на темата. мисандерстендинг
 

DACY

DON JUAN
Член од
9 февруари 2006
Мислења
282
Поени од реакции
0
SEX..STO BESE TOA...IMATE UPATSTVO..VOVED:)))
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
DACY напиша:
SEX..STO BESE TOA...IMATE UPATSTVO..VOVED:)))
Ke vidis za nekoj mesec domce , te zapustija vo taa Italija tebe zaboraj i sex sto e :))
A sta se mene tiche brojot e : 4 me to know 4 u to find out :P
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
сум имал поише женски од сите вас заедно;)
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Faca si ti nema sto,na site im e odmana toa veke opshto poznato,si gi svrtel site dobri curi pa sega go pocnuvas krugot garant otpocetok pak.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
_ZlObNiCa напиша:
Faca si ti nema sto,na site im e odmana toa veke opshto poznato,si gi svrtel site dobri curi pa sega go pocnuvas krugot garant otpocetok pak.
ех уште колку ги има.. послатки, повкусни, пофинi, порозови.
а тие што поминале, нема шанси да се вратат..
девојката е играчка и секогаш новата е поинтересна
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
:kez: Nikola grow up once, igracki se interesni najkasno do vozrast od 12god, a sporedbata na devojka so igracka e tipicna za pubertetlii znaci do 18god eventualno zakasnet pubertet do 20god, e sega moguce e ti da imas nekoj epteeen zakasnet pubertet:kez:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
_ZlObNiCa напиша:
:kez: Nikola grow up once, igracki se interesni najkasno do vozrast od 12god, a sporedbata na devojka so igracka e tipicna za pubertetlii znaci do 18god eventualno zakasnet pubertet do 20god, e sega moguce e ti da imas nekoj epteeen zakasnet pubertet:kez:
сакаш да кажеш дека ти се сметаш себе си за нешто повеќе од играчка на мажите?;)
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
zamisli pobogu kako e toa mozno mojot odgovor e da,nikola izvini vaka sto ke te razocaram i ke ti ja skrsam iluzijata,ama hm.......NE SE SITE KAKO TEBE,and thank god for that:):je: :je: :je:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
_ZlObNiCa напиша:
zamisli pobogu kako e toa mozno mojot odgovor e da,nikola izvini vaka sto ke te razocaram i ke ti ja skrsam iluzijata,ama hm.......NE SE SITE KAKO TEBE,and thank god for that:):je: :je: :je:
немам што друго да кажам освен..жално е на што е машкиот род денес спаднат..исто жално е да се видат толку многу незадоволени жени кои патат од кастрирани машки.
Ама сами си го баравте, и немате морално право да се жалите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom