Колку сексуални партнери сте имале?

Колку секс партнери сте имале?

  • Женско сум и сум имала 1-5

    Гласови: 60 16,4%
  • Женско сум и сум имала 6-15

    Гласови: 23 6,3%
  • Женско сум и сум имала 16-30

    Гласови: 3 0,8%
  • Женско сум и сум имала повеќе од 30

    Гласови: 3 0,8%
  • Машко сум и сум имал 1-5

    Гласови: 126 34,4%
  • Машко сум и сум имал 6-15

    Гласови: 48 13,1%
  • Машко сум и сум имал 16-30

    Гласови: 24 6,6%
  • Машко сум и сум имал повеќе од 30

    Гласови: 31 8,5%
  • Сум немал/а сексуален/на партнер/ка

    Гласови: 48 13,1%

  • Вкупно гласачи
    366
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Nikola naprotiv,mislam deka nikoj ne se zali sto groto od mazite ne se kako tebe,duri mislam deka se zadovolni poradi toj fakt:)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Ova mi mirisa na ljubov :)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
_ZlObNiCa напиша:
Nikola naprotiv,mislam deka nikoj ne se zali sto groto od mazite ne se kako tebe,duri mislam deka se zadovolni poradi toj fakt:)
колку грешиш и колку знаеш дека е така..
за среќа се наоѓа од време на време некој ко мене за да те направи барем малку среќна, да почувствуваш што е убаво и што значи да се биде сакана и исполнета жена, а не како ти кажуваат дека треба да е.
Инстинктот ќе те води и ќе те донесе до некој ко мене. Од природата не се бега.
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
:)ej neznaes kolku te sakam sto vaka posabajlecki mi go razubavuvas denot, i so sekoj nareden post se poveke se smeam:)za toa da,fala sto mi go razubavi denot so tvoite postovi, a za toa kolku sum jas srekna, koga bi bil 5% sreken od toa sto sum jas, ne bi bil toa sto si i bi imal sosema podrugi gledanja i stavovi:je:a instinkot veruvaj mi nikad nemoze do tolku da me zezne i odvede do nekoj ko tebe,bash poradi toa sto go sledam svojot instinkt znam sto znaci sreka i ispolnet zivot:)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
_ZlObNiCa напиша:
:)ej neznaes kolku te sakam sto vaka posabajlecki mi go razubavuvas denot, i so sekoj nareden post se poveke se smeam:)za toa da,fala sto mi go razubavi denot so tvoite postovi, a za toa kolku sum jas srekna, koga bi bil 5% sreken od toa sto sum jas, ne bi bil toa sto si i bi imal sosema podrugi gledanja i stavovi:je:a instinkot veruvaj mi nikad nemoze do tolku da me zezne i odvede do nekoj ko tebe,bash poradi toa sto go sledam svojot instinkt znam sto znaci sreka i ispolnet zivot:)
ех, не зборев јас за тебе, зборев за секоја жена.
Убаво би било да не го пишуваш тоа кое не го мислиш. Поедноставно би било за сите.
Искреноста е најубава работа, и ако веќе сакаш да има твоето пишување некаква тежина, најубаво би било да напишеш нешто за она како се однесуваш во дадена ситуација, оттколку да пишуваш за она кое во моментот го мислиш како оправдано и добро оценето на форумов.
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Nikola da me poznavas bi bilo okej da mi pravis analizi, lugeto koi me poznavaat znaat deka sekogas go pisuvam svojot stav i sum iskrena ma kolku toa da bilo pogresno sfateno ili nesfateno od drugite, a za moeto pisuvanje ne se ni obiduvam da ima nekoja tezina, ednostavno davam svoe mislenje ma kolku ti mislel deka ja ova ne go mislam, a za toa kako se odnesuvam jas vo odredena situacija ama voopsto ne bi trebalo da te tangira. ajde ciaoska sega:)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
би било убаво кога коментираш на некоја тема да дадеш мислење на темата, не на твоите замисли за мене.
Така ќе биде се поедноставно и од тоа твое мислење ќе можеме да продолжиме понатаму. Вака од тебе имаме само некои работи како не ме знаеш, јас сум среќна, да ме знаеш итн, што ништо не значат и не помагаат или разјаснуваат било што. Дури би рекол дека се спам, што не му личи во никој случај на еден модератор.
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
od kaj da znam tacno so kolku sum imal ... ja ne im stavamrecki na devojkite so oavaa imav so ova nemaf ... sum imal dovolno a brojka nikad ne sum znael nit pa ke znam ... posho ne me interesira
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
vo toj slucaj i tvoite analizi za mene se spam bidejki neli treba da dades mislenje za temata a ne za mene,procitaj nekolku strani nanazad imam dadeno svoe mislenje za temata, drugive repliki kako moi taka i tvoi, so isklucok na prvata se mnogu jasno off topic.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
_ZlObNiCa напиша:
vo toj slucaj i tvoite analizi za mene se spam bidejki neli treba da dades mislenje za temata a ne za mene,procitaj nekolku strani nanazad imam dadeno svoe mislenje za temata, drugive repliki kako moi taka i tvoi, so isklucok na prvata se mnogu jasno off topic.
ако нешто ме иритира, тоа е кога некој збори нешто кое знае дека не е точно. Како сакаш, твој избор, можеше да бидеш поотворена и да успееме да постигнеме нешто и да имаме здрав муабет. Штета, ми се виде симпатична.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
:pipi: ej..interesno,ne glasav za nitu edna opcija vo anketava.
Ne sum imala dosega sexualen partner:pipi:Nevina sum si!!
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
_ZlObNiCa напиша:
vo toj slucaj i tvoite analizi za mene se spam bidejki neli treba da dades mislenje za temata a ne za mene,procitaj nekolku strani nanazad imam dadeno svoe mislenje za temata, drugive repliki kako moi taka i tvoi, so isklucok na prvata se mnogu jasno off topic.
Ako toa ne odgovra so tvoite sfakanja i mislish deka e off tipic slobodno mozesh da stavish vo spam ... ali treba da procitash podobro kade shto ima napishano DOVOLNO ...zato shto brojkata tocna ne ja znam!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ќе ви кажев да се вратите на темата без многу расправање, ама тоа веќе сами си го знаете, нели? :)
Ајде срцки, посмирено продолжете ...
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
За Никола:
Абе ако мислиш дека жените се играчки ондак можам да ти верувам дека многу си свртел, бидејќи само со такво размислување можат да се свртат еден куп женски.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Bacillus gagous напиша:
За Никола:
Абе ако мислиш дека жените се играчки ондак можам да ти верувам дека многу си свртел, бидејќи само со такво размислување можат да се свртат еден куп женски.
ти како ги гледаш? како личности?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom