Колку ги обожавате децата?

maca*

DaRk InSiDe
Член од
7 август 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Јас обожавам дечиња и многу сакам да си играм со нив. повеќе сакам малечки бебиња отколку поголеми и многу ги гњавам
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Ептен сакам мали дечиња такви бебуши....На едни семејни пријатели дечињата имаат 3 годинки близнаци се и тоооолку се слатки и секогаш насмеани ми иде да си ги земам за мене.
 
Член од
14 август 2007
Мислења
39
Поени од реакции
0
Mnogu gi sakam decata, osobeno bebinjata.Imam dve godisen braced i go gnjavam po cel den.
 
R

reactive89

Гостин
Малечките се ангелчиња бе, многу си ги сакам незнам зш, ама ме прават да се чувствувам весел и да почнам да размислувам за животот. Многу се слатки такви невини, интересни, поготово кога ќе ти се насмеат или кога ќе почнат да зеваат, ммммммм... Си имам едно внуче уште нема месец, многу е сладок!!!
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Јас обожавам дечиња и многу сакам да си играм со нив. повеќе сакам малечки бебиња отколку поголеми и многу ги гњавам
Исто и ја. Обожавам да се играм и да гњавам бебиња.
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Obozavam i jas decinja takvi mali slatki...ama ne nekoj sto vodat inaet,koga ke recam ne tamu toa bas tamu se pika i saka da si igra ili faka nesto sto ne treba...leleee... takvite me vadat od koza...ama sepak si gi sakam mnogu i uzivam vo nivnoto "drustvo":)...
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Porano ne gi sakav ama ich.. Sfe sto e pod 10 god mi bese odvratno.. Ovie 4 meseci pocnav da gi sakam epten.. Kako da ne gi sakam koga gledam poinakov sjaj vo ocite na licnosta sto ja sakam koga ke vidi dete?
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
сакам мали деца, сакам да си играм со нив, ме исполнуваат, сакам да ги збеснувам хахаха да ги закачам:vozbud:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Мирни деца обожавам и сакам да играм со нив..дифтари не признавам
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
abe i jas sakam mali decinja bebenca slatki ama po 5 min i mi zdosaduvaat...a ako se najdam vo grupa od pojke decinja na primer 3 godisni da se auuuu ne mozam da se snajdam i poludvam zimi se!! samo 5 min mi se interesni e posle ne mozam da gi podnesam me zbudaluvaat
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
abe i jas sakam mali decinja bebenca slatki ama po 5 min i mi zdosaduvaat...a ako se najdam vo grupa od pojke decinja na primer 3 godisni da se auuuu ne mozam da se snajdam i poludvam zimi se!! samo 5 min mi se interesni e posle ne mozam da gi podnesam me zbudaluvaat
Шо ќе стане со твоето бебенце кое сакаш да го имаш?Зарем по 5 мин ќе речеш ајт доста ти беше ме збудалуваш и неможам да те поднесам?М?
Или сега ќе речеш свое е друго?
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Па не знам како со деца.Ме гледаат како чудак и ми се смеат нонстоп.:pos2:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
e togas ke si imam pomos svekrva , maz... :)ne znam so i kako ke bide togas samo znam deka sega pojke od 5 min ne mozam da izdrzam so dete!! nemam zivci
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
За мајка и за дете би убил чоек без да трепнам ете колку ги сакам децата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom