Колку би можел да го продадам, и дали некој сака да го купи Somy Ericsson M600i...?

Член од
14 април 2010
Мислења
75
Поени од реакции
17
Колку би можел да го продадам, и дали некој сака да го купи Sony Ericsson M600i ? Една година стар, купен на ново, го давам со мемориска картичка од 1 ГБ. Иначе има екран на допир, блутут, мп3, инфраред, ГПРС.....имам грешка во насловот, но сега неможам да го сменам
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.022
Поени од реакции
1.845
Веројатно околу 2000 ден може и повеќе ако најдеш некој напален фрик :pos2:

иначе има тема помош или пазарете се тука ... можеше таму да пишеш
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
233
Поени од реакции
25
ej koj operator si? ako si vip pripejd mozam da ti kazam kako da si napravis besplaten internet zasekogas
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.273
Поени од реакции
3.760
Ауу, телефонов е премногу стар. Библија. До 2000 денари максимум можеш да му извадиш од некој што е фан на Сони Ериксон и што не му се фрла многу пари за телефони.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
233
Поени од реакции
25
Колку би можел да го продадам, и дали некој сака да го купи Sony Ericsson M600i ? Една година стар, купен на ново, го давам со мемориска картичка од 1 ГБ. Иначе има екран на допир, блутут, мп3, инфраред, ГПРС.....

имам грешка во насловот, но сега неможам да го сменам
барем продај ми го мене
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.685
АЛО темава е од 2010... од телефонот 99% штрафче нема останато.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom