Кока Кола Наградна Игра 2023

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Со лесно и со помин.
Поздрав Јаневски ве нема нешто! Ние се чудемо за што форумот беше недеља д'На исклучен а оно те што била работа! Те немало да цитираш нечии мислења! Сител телевизија Зоран Јаневски-Бранислав Јаневски Све сте браќа машала! Поззз! :) ;)
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.928
Поени од реакции
1.464
Поздрав Јаневски ве нема нешто! Ние се чудемо
Фала фала, се трудам колку можам, толку се стига, па и вие поминете на гости некогаш.

Сител телевизија Зоран Јаневски-Бранислав Јаневски Све сте браќа
Владо Јаневски од сида се излечи добар е сега.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom