Кока Кола Наградна Игра 2023

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Темата ја отворам за новата наградна игра на Кока Кола Македонија! Играј за кул музички награди и за Exit Experience! Ве замолувам сите вас членовите што учествувате во новата наградна игра да ги споделите вашите искуства, дали навистина ги даваат наградите или го лажат народот на профитерски начин!?? Јас во самата апликација ги праќам кодовите и за секој код ми кажуваат: Честитки Ваучерот е Ваш! Веќе на 5 квадратчиња во апликацијата ми кажува Честитки ваучерот е ваш! Повелете со мислења!
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.460
Поени од реакции
40.332
да бидам искрен, не познавам никого на кому му се паднало нешто у Кока Кола ни сега ни пред 10 години. Едино што ми се паднало е бонус шишенце 0.5л
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
да бидам искрен, не познавам никого на кому му се паднало нешто у Кока Кола ни сега ни пред 10 години. Едино што ми се паднало е бонус шишенце 0.5л
Демек ке ни стигнало на меил ни порака има на меил ни ништо! А од друга страна во Апликацијата ми честитаат Ваучери!
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Drugiot pat temava otvorija vo Religija..Mozi poprecizni odgovori ke dobijas.... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Епа ајде вие кажете ми нели е оваа наградна игра за во мистерии! Само да го лажат и разочаруваат народот! Каде мака имам па и вие ме чепкате!
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Епа ајде вие кажете ми нели е оваа наградна игра за во мистерии! Само да го лажат и разочаруваат народот! Каде мака имам па и вие ме чепкате!
Odi malce neka ti zabaat od uroci..
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.417
Поени од реакции
29.979
Пред повеќе од 10 години мене ми се падна iPod мислам дека беше 4-та генерација. Инаку порано (до тогаш) и јас мислев дека е фејк се околу кока-кола наградниве, но не било така (барем тогаш очигледно дека не беше).

ПС Не сум играл од тогаш повторно
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.088
Поени од реакции
13.105
Мој другар во 2008 или 2009 летото зема Ipod, само што сигурно не беше 4та генерација како на членот погоре, ама може истата наградна игра повеќе лета по ред да ја правеле. Низ магла ми е дека истиот тој Ipod беше 15к денари тоа време (со најмалку гигабајти меморија), веројатно бил 2ра генерација според периодот.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Искрено мислам дека во последниве години никој ништо вредно не добил... или бар јас не сум слушнал.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.220
Поени од реакции
7.740
Што и да се добие во било која наградна игра, подарок како купувач на нешто е убаво.

Многу пати сум играл наградни игри и оваа на Кока кола ама од Кока кола никако да добијам.

Сум добивал на гивавеи кај што подарувале нешто преку социјални мрежи, сум добивал чаши со купување пиво Скопско.. Сега играв во Веро со пазарење добив купони за пополнување.

Јас не би рекол дека се лажни или наместени туку направен е систем за ретко некој да добие особено за наградни игри каде треба праќање кодови од капачиња.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.782
Поени од реакции
24.071
Сега играв во Веро со пазарење добив купони за пополнување.
Која легенда си ти :pos: :pos: :pos: :pos:
Купоните не се наградата. Купоните ти ги даваат за да ги пополниш за да можеш да учествуваш во наградната игра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom