Кои се најголеми сеирџии?

кои се најголеми сеирџии


  • Вкупно гласачи
    38

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Јас мислам дека најголем сеирџија е Никола, само тера некои полемики со секого, иде контра! :pos: :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Да, да! Точно, ама и неточно е тоа за Никола. Он е сеирџија само кога станува збор за жените. На машко досега не стегнал сеир! :twisted:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Acid напиша:
Да, да! Точно, ама и неточно е тоа за Никола. Он е сеирџија само кога станува збор за жените. На машко досега не стегнал сеир! :twisted:
Дали овде станува збор за некои генетски инсинуации? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Од напишаните, Гижо ми е дефинитивно најсеирџија. Ама Гарфилд ми фали во списокот!!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Гижо сеирџија, ти се молам. :cuc: :ne:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
не сум до толку голем сеирџија, и плус у последно време ги заозбилувам постовите, да не викаат дека лупам постови без везе :)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Glasaf za Acid ko ke e raspolozen go biva za seir , vidi samo po novata emocija:) A inace Bukovec napreduva ne osetno igra "kjutisi dupisi " eptem smeseno mie ko ke go citam . Garfield ne e za zalenje ko ke e seir vo prasanje ima humor :))) Misticen , ODBN se drugi biseri :) taka da ako praef jas ranglista sosema poinakvi ke nominiranite od gore navedenite :wink:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
За сеирџии Acid на прво место. Голем сеирџија е. А после него Гижо, и он си фаќа сеир непромислено. :pos:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Темава стара , и плус некои од горе наведените се банирани! Модераторите поубаво ке бидат да ја обоват.!
Кога би гласала јас би ги одбрала Водкамикс и Трн_во_око
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
ПрИтИ_гРл напиша:
Темава стара , и плус некои од горе наведените се банирани! Модераторите поубаво ке бидат да ја обоват.!
Кога би гласала јас би ги одбрала Водкамикс и Трн_во_око
Исто

Обновете анкета и да гласаме
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
Macedalien напиша:
Дали овде станува збор за некои генетски инсинуации? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
не, него станува збор за дудлач :seir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom